Genel

Çubuklu Osmaniye’de Hürriyet’li kutlama

Çubuklu Osmaniye’de Hürriyet’li kutlama… Şenliğe CHP Kocaeli Milletvekili Haydar Akar, İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, Kocaeli Ticaret Odası Başkanı Necmi Bulut, Çubuklu Osmaniye Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Mehmet Uzun ve köy halkı katıldı. detaylar haberimizde…

Çubuklu Osmaniye’de Hürriyet’li kutlama

Çubuklu Osmaniye Kültür ve Dayanışma Derneği’nin organize ettiği 2. Geleneksel Bayram Şenliği İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’in katılımıyla gerçekleşti.Şenliğe CHP Kocaeli Milletvekili Haydar Akar, İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, Kocaeli Ticaret Odası Başkanı Necmi Bulut, Çubuklu Osmaniye Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Mehmet Uzun ve köy halkı katıldı.

“Başkan Hürriyet horon oynadı”

Geleneksel şenlikte Yasemin Yıldız, Bedirhan, Hacı Kahveci, Murat Muhçu ve Mert Uzun sahne alarak Çubuklu Bala köyü sakinlerine coşku dolu dakikalar yaşattı. Vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaşan Başkan Hürriyet çalan horona eşlik ederek köy halkıyla birlikte horon oynadı.

“Birlik ve beraberliğimizi arttıran buluşmalar”

Vatandaşların bayramını kutlayan CHP Kocaeli Milletvekili Haydar Akar’ın ardından sözü alan İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet; “Bu tür etkinlikler toplumumuzun bir parçası olup; birliğimizi ve beraberliğimizi arttıran buluşmalardır. Bu organizasyonda emeği geçen herkese teşekkür ediyor, bayramınızı en içten dileklerimle kutluyorum” dedi. Şenlikte büyük bir coşkuyla eğlenen vatandaşlar İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet ile uzun uzun sohbet ederek,bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Yandex.Metrica