Ekonomi

Cumhurbaşkanı zamlar bakanlar kurulunda görüşülecek dedi

Cumhurbaşkanı zamlar bakanlar kurulunda görüşülecek dedi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, TBMM’de düzenlenen yeni yasama yılı resepsiyonunda gündeme dair açıklamalarda bulundu. Erdoğan, MTV zammının Bakanlar Kurulu’nda görüşüleceğini açıkladı. Cumhurbaşkanı zamlar bakanlar kurulunda görüşülecek dedi detaylar haberimizin içinde yer almaktadır…

Cumhurbaşkanı zamlar bakanlar kurulunda görüşülecek dedi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, TBMM’de düzenlenen yeni yasama yılı resepsiyonunda gündeme dair açıklamalarda bulundu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, “MTV zammı Bakanlar Kurulu’nda yeniden görüşülecek. Daha önce motorlu taşıtlara olan zam oranı, aslında çok çok yüklü bir zam oranı değildi. Ama şu andaki zam oranını Bakanlar Kurulumuz tekrar bir değerlendirirse, o değerlendirmeden sonra ne yapabilir, tekrar bir düşürme olur mu olmaz mı, o tabi hükümetimizin takdiridir” dedi.

Komutanlar hazırız dediler

Erdoğan, TBMM’de düzenlenen yeni yasama yılı resepsiyonunda kuvvet komutanlarıyla selamlaştı.

Erdoğan, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hulusi Akar’ın İran’a gittiğini açıkladı.

Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Yaşar Güler, Hava Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Hasan Küçükakyüz, Deniz Kuvvetleri Komutanı Koramiral Adnan Özbal ve Genelkurmay İkinci Başkanı Orgeneral Ümit Dündar ile bir süre sohbet eden Erdoğan, “Genelkurmay Başkanımız İran’a gitti” dedi.

Erdoğan’ın “Biz her an hazır olalım her şeye.” sözlerine komutanlar “Hazırız.” diye karşılık verdi.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Yandex.Metrica