İGF

Denizli Çivril’de CHP’den iktidara pankart tepkisi

Denizli’nin Çivril ilçesinde CHP İlçe Başkanlığı, gece yarısı toplatılan “128 milyar dolar nerede?” pankartlarıyla ilgili iktidara tepki gösterdi.

DENİZLİ (İGFA) – CHP Çivril İlçe Başkanı Bedri Ataş gece yarısı toplatılan “128 milyar dolar nerede?” pankartları ile ilgili iktidara tepki gösterdi.
“İktidar kuyruğu sıkıştırdı. Merkez Bankası’nın 128 milyar dolarını duman edenler sorduğumuz soruya cevap vermekten kaçıyor” diyen CHP Çivril İlçe Başkanı Ataş, cevabı 84 milyon yurttaş gibi herkesin çok iyi bildiğini söyledi. “Kötü yönetim, yapboz edilen bakanlar ve merkez bankası başkanları, yanlış hamleler ülkenin kasasındaki parayı eritti” diyen Başkan Aktaş, “Bunu düzeltmek için hiçbir adım atmayan iktidar, pankartla sorduğumuz soruyu düşmanca tavırla tıpkı 128 milyar doları yok ettikleri gibi ortadan kaldırmak istiyorlar. Gerçekler yok edilemez, gerçekler gizlenemez. 128 milyar doların nerede olduğu sorusuna cevap vermek ve bu milleti aydınlatmak zorundasınız. Biz de cevabı sizden alana kadar hem pankartla, hem sesle, hem sosyal medyada, sesimizin çıktığı her platformda sormaya, dile getirmeye devam edeceğiz” diye konuştu.
Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Yandex.Metrica