İGF

Denizli Merkezefendi’den eğitime destek kursu

Denizli’nin Merkezefendi ilçesinde 7. sınıf öğrencilerine yönelik destekleyici kurslar açan belediye, eğitime olan desteklerini sürdürüyor.

DENİZLİ (İGFA) – Denizli’de Merkezefendi Belediyesi’nin eğitime olan destekleri sürüyor.

Bu kapsamda Sevindik ve Sümer Kadın Çocuk Yaşam Merkezleri’nde Halk Eğitim Müdürlüğü ve Merkezefendi Belediyesi iş birliği ile 7.sınıf öğrencilerine yönelik destekleyici kurslar açıldı. Öğrencilerin sokağa çıkma kısıtlamasından muaf oldukları 13.00 ile 16.00 saatleri arasında gerçekleştirilen kurslarda matematik ve fen bilimleri dersleri veriliyor. Dersler, Pazartesi ve Salı günü Sümer Kadın Çocuk Yaşam Merkezi’nde, Çarşamba, Perşembe ve Cuma günü ise Sevindik Kadın Çocuk Yaşam Merkezi’nde Halk Eğitim Müdürlüğü öğretmenleri tarafından öğrencilere veriliyor.

Öğrencilere desteklerin her zaman süreceğini söyleyen Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, mahallelere kazandırdıkları Kadın Çocuk Yaşam Merkezleri’nden vatandaşların en iyi şekilde faydalanması noktasında çalıştıklarını söyledi. İlerleyen süreçte kursların sayısını arttırmak istediklerini belirten Başkan Doğan, Merkezefendi Belediyesi olarak öğrencilerimizin her zaman yanında olduklarını kaydetti.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Yandex.Metrica