Kültür-Sanat-Tarih

Dilek Pehlivan Game Of Thrones Formatı ile karşınızda

Dilek Pehlivan Game Of Thrones Formatı ile karşınızda … Pehlivan, İlk kitabının ardından ikinci kitabı olan Yamalı Kalbi Gece Kitaplığı yayınevi baskısıyla okurseverlere sundu. detaylar haberimizde…

Dilek Pehlivan Game Of Thrones Formatı ile karşınızda

Sanatçı ve yazar Dilek Pehlivan 2021 yazına iki proje ile giriş yapıyor. İlk kitabının ardından ikinci kitabı olan Yamalı Kalp’i Gece Kitaplığı yayınevi baskısıyla okurseverlere sundu. Kitap kapağı ve içeriğiyle okurun gözdesi oldu. Şimdide müzik severlere mayıs ayında Keskin Bıçak şarkısını sunmaya hazırlanıyor. Şarkının klibi tanıtımında oldukça aksiyon ve adrenalin içeriyordu.

Ödüllü dizi Game Of Thrones benzerliği ile klip beklentiyi oldukça arttırdı. Türkiye’ de bir ilk olduğunu söyleyen şarkıcı oldukça iddialı yeni çalışmasında Hollywood yapımı bir iş ortaya çıkarılmış.

Daha önceki kitabı Zayıf Bedenlere Yüktür Aşk ve müzik albümü Bana Ne Kısmetler Var çok beğenilmişti.

Daha Fazla Göster

Bir Yorum

  1. She was taken aback but the friendly thing was there looking pleadingly at her. And this kind of talk was bound to have an impact on someone�s body. She not being insensitive, the quick glimpse she had had of it and the enticing opportunity of such a beautiful presence was alluring. And I imagined it had turned her on to see another man�s dick for the first time, and so near her! He had noticed how she seemed to take pity on it. She didn�t know whether she should ask him to hide it or to keep it still exposed there a little more so she could see it longer.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Yandex.Metrica