Genel

Dilovası Ağrı’lılar derneğine büyük görev düşüyor

Dilovası Ağrı’lılar derneğine büyük görev düşüyor Saadet Partisi Dilovası Belediye başkan adayı Ercan Dalkılıç yıllardır söz verildiği halede dernekler ve yönetimlere gerekli desteğin verilmediğini ve yöre derneklerinin ihmal edildiğini söyledi. detaylar haberimizde…

Dilovası Ağrı’lılar derneğine büyük görev düşüyor

Dalkılıç, Dilovası Ağrı’lılar Derneğine misafir oldu

Dilovası Kurucu Belediye Başkanı ve Saadet Partisi Dilovası Belediye başkan adayı Ercan Dalkılıç Dilovası Ağrılılar Derneği‘nin misafiri oldu.

Dalkılıç, Ağrılılara dernek binası sözü verdi

Dilovası Kurucu Belediye Başkanı ve Saadet Partisi Dilovası Belediye başkan adayı Ercan Dalkılıç; ‘Dilovası Ağrılılar Derneği‘nde yapmış olduğu konuşmada, dernek başkanı Nihat Aba, dernek yönetimi ve Ağrılıların huzurunda seçimi kazanması durumunda Dilovası Ağrılılar dernek binasının yapılması için elinden geleni yapacağını ve tüm yetkilerini kullanacağının sözünü verdi.

Dalkılıç, dernek binası sözü verdi

“Söz verildiği halde yöre dernekleri ihmal edildi”

Saadet Partisi Dilovası Belediye başkan adayı Ercan Dalkılıç yıllardır söz verildiği halde dernekler ve yönetimlere gerekli desteğin verilmediğini ve yöre derneklerinin ihmal edildiğini söyledi. Dalkılıç; “Dilovası’nda bulunan yöre dernekleri Dilovası‘nda yaşayan Dilovalı olmuş herkese bu güne kadar kucak açmıştır. Dilovasının yarısı Ağrılı. İlçemizde Yirmibeşbin den fazla Ağrı‘lının bulunduğu hepimiz tarafından yakinen bilinmektedir. Dilovası‘nda ‘Dilovası Ağrı’lılar Derneği‘ne büyük görev düşmektedir” dedi.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Yandex.Metrica