Doğamız

Doğa Eğitim Kampüsü, Okul Öncesi Öğretmen adaylarını ağırladı

Doğa Eğitim Kampüsü, Okul Öncesi Öğretmen adaylarını ağırladı

İzmit Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğüne bağlı Doğa Eğitim Kampüsü, Kocaeli Üniversitesi’nde Okul Öncesi Öğretmenliği bölümünde okuyan öğrencileri ağırladı

İzmit Belediyesinin doğa temelli öğrenimi ve ekoloji eğitimini destekleyen Doğa Eğitim Kampüsü uygulamaları Peyzaj Y. Mimarı Harika Taze rehberliğinde Çayırköy uygulama orman alanında devam ediyor. Kocaeli Üniversitesi Okul öncesi öğretmenliği bölümü Öğretim üyesi Doç. Dr. Gözde Ertürk Kara ve öğrencileri, Doğa Eğitim Kampüsü’nü ziyaret ederek anasınıfı öğrencileri ile yapılan uygulamaları gözlemledi.

DEĞERLENDİRME FIRSATI BULDULAR

Öğrencilerdeki gelişimsel değişimin değerlendirmelerini dinleyen ve etkinlikleri birebir gözlemleme fırsatı yakalayan üniversite öğrencileri uygulamanın kattı faydaları öğrenirken, projenin olumlu sonuçlarını değerlendirme fırsatı buldular. Proje kapsamında eğitmen eğitimleri ile ilgili bilgi alan misafirler, öğrencilere bu fırsatı sunan Doğa Eğitim Kampüsü projesi için İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet’e teşekkür etti.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Yandex.Metrica