Genel

Ercan Dalkılıç Dilovası halkının alternatifsiz başkanı olacak

Ercan Dalkılıç Dilovası halkının alternatifsiz başkanı olacak Dilovası’nın kurucu Belediye Başkanı ve bu seçimlerde Saadet Partisi’nden Belediye Başkan adayı olan Ercan Dalkılıç, ilçesinde barışın ve kardeşliğin işaretlerini veren siyasi bir mozaik oluşturdu. detaylar haberimizde…

Ercan Dalkılıç Dilovası halkının alternatifsiz başkanı olacak

Yerel seçimlere yaklaşırken çalışma temposunu arttıran ve vites büyüten Saadet Partisi Dilovası Belediye Başkan adayı Ercan Dalkılıç, geçmişten gelen siyasi tecrübesi ve otoritesiyle her kesim tarafından ilgi görüyor.

Dalkılıç gazetecileri ağırladı…

“Vatandaşımızın desteği ile”

Dilovası’nda etnik köken ve siyasi görüş farkı gözetmeksizin her yaştan vatandaşla bir araya gelen, gençlerin çok sevdiği ve saygı duyduğu Belediye Başkan adayı Ercan Dalkılıç, “31 Mart akşamı seçimden zaferle çıkacağız. Bunu her siyasi görüşten vatandaşımızın desteği ile başaracağız” dedi.

Seçim bürosu dolup taşıyor

Dilovası’nda üç dönem belediye başkanlığı yapan ve dördüncü zaferine çok yaklaşan Dilovası Belediye Başkan adayı Ercan Dalkılıç’ın ilçe merkezindeki seçim bürosu günün her saatinde dolup taşıyor.

Dalkılıç gençlerle…

Acıları da, sevinçleri de paylaşıyor

Dilovası’nı avucunun içi gibi bilen deneyimli başkan Ercan Dalkılıç, vatandaşın en acı günlerinde yanlarında yer alırken, sevinçlerine de ortak oluyor.

Meclis üyesi adayları, Türkiye mozaiği

Dilovası’ndaki seçim bürosunda ziyaret ettiğimiz Saadet Partisi Belediye Başkan adayı Ercan Dalkılıç’ın Belediye Meclis Üyeleri aday listesi de adeta bir Türkiye mozaiği. Dalkılıç, her siyasi görüşten adaylara listesinde yer verdiğini belirterek, “Aynı topraklarda yaşıyor, aynı havayı teneffüs ediyoruz. Başarı, hepimizin başarısıdır” diye konuştu.

İşte dalkılıç’ın ülkeye örnek listesi:

1. Zeki Karataş
2. Metin Dalgalı
3. Turan Tekgül
4. Nizamettin Sözen
5. İnci Aydemir
6. Salih Adıgüzel
7. Nevzat Akagündüz
8. Ramazan Çalışkan
9. Yakup Demir
10. Mehmet Aydoğan
11. Metin Turan
12. İrfan Çilek
13. Ali Rıza Kılıç

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Yandex.Metrica