Siyaset

Erdoğan Ak parti bayrağının Liselere asılmasını istedi

Erdoğan Ak parti bayrağının Liselere asılmasını istedi AKP genel başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Bitlis’te partisinin il kongresinde konuşuyor. Erdoğan: Ak Parti’nin bayrağını liselerde dalgalandırmaya hazır mıyız?… Erdoğan Ak parti bayrağının Liselere asılmasını istedi detaylar haberimizde…

Erdoğan Ak parti bayrağının Liselere asılmasını istedi

Erdoğan’ın konuşmasından satır başları:

“Ak parti bayrağını liselerde dalgalandırmaya hazır mıyız!”

“Gençler 2019’da Bitlis’in tüm mahallelerinde, üniversitesinde, liselerinde Ak Parti‘nin bayrağını dalgalandırmaya hazır mıyız?”

“Davanız büyük olunca karşınıza çıkan sorunlar da büyük oluyor”

Bitlis’i Türkiye’nin en huzurlu şehri yapmaya hazır mıyız? Alimlerin şehri Bitlis’i yeniden ilmin merkezi haline getirmeye var mıyız? Bitlis’ten yükselen bu ses inanın Türkiye için karınlarında 40 tilki dolaşan ellerinin altında ihanet çetesi oluşturanları paramparça ediyor. Ülkemize kurulan tüm kumpasları başlarına yıkacağız. Ortak değerleriniz yoksa millet olamazsınız. Biz milletiz öyle bir milletiz ki yıllarca tüm insanlığa sevgi saygı nedir medeniyet nasıl inşaa edilir onu göstermiş bir milletiz. Davanız büyük olunca karşınıza çıkan sorunlar da büyük oluyor.

“Korkaklar zafer anıtı dikemez”

Sizi o inlerinizde yok ederiz demiştik. O kurdukları mahkemeler şimdi nerede? O sahte mezarlar şimdi nerede? Korkaklar zafer anıtı dikemez. Öleceksek bir kere öleceğiz ama onlar her gün ölecekler.

“Milletimiz arkasındakileri de görüyor”

Milletimiz sadece devletine kendisine savaş açanları görmekle kalmıyor onların arkasındakileri de görüyor. Bu ülkede ne hesap uzmanı Kemaller ne de muhasebeci Kenanlar eksik olur.

“Avrupa teröre karşı gereğini yapmazsa Türkiye uyarılarını sürdürecek”

Avrupa Parlamentosunda bazı kendini bilmezler, istikametini kaybetmiş olanlar paçavraları boynuna takarak, PKK’yı terör örgütü olarak tanıdıkları halde, terör örgütünün paçavralarıyla parlamento binasının içinde ağlıyorlardı. Daha çok ağlayacaksınız çok. Oradan o paçavraları boynunuza takmakla hiçbir yere gidemeyeceksiniz. Onlar, bizim kararımızı hiçbir zaman değiştirmeyecek. Avrupa teröre karşı gereğini yapmazsa Türkiye uyarılarını sürdürecek.

“Ey Bay Kemal”

Anamuhalefetin başındaki zata sesleniyorum. Ey Bay Kemal, şimdi kongre yapıyorsun. Söyle bakalım, bu PYD terör örgütü müdür? Eğer yiğitsen terör örgütü olduğunu açıkla. PKK terör örgütü müdür? Eğer yiğitsen açıkla. YPG terör örgütü müdür? Eğer yiğitsen açıkla. Ama açıklayamayacaksın. Çünkü sen onların Meclis’teki temsilcileriyle kol kola dolaşan birisisin.

“Yiğitsen YPG’nin terör örgütü olduğunu açıkla”

Aslanların sahaya çıktığı yerde çakallara kuyruğunu kıstırıp kaçmak düşer. Daha düne kadar sırtlarını dayadıkları güce güvenerek bu millete meydan okuyan teröristlerin, inleri başlarına geçince nasıl sürüngene döndüklerini görüyorsunuz.” Bay Kemal, şimdi kongre yapıyorsun. Yiğitsen YPG’nin terör örgütü olduğunu açıkla.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Yandex.Metrica