Ekonomi

Eskişehir Kaya Motor Mağazası Açılıyor!

Kocaeli Kaya Şirketler Topluluğu Eskişehir’e Yatırım Yapıyor: Eskişehir Kaya Motor Mağazası Açılıyor!- akarhaber

Kocaeli Kaya Şirketler Topluluğu’nun iştiraki Motor Burda şirketi, alt kuruluşu olan Eskişehir Kaya Motor Mağazasının resmi açılışını büyük bir heyecanla duyuruyor. Açılış, 01 Haziran Cumartesi günü saat 14:00’te Eskişehir’deki mağazada gerçekleşecek.

Kaya otomotiv Eskişehir mağazası açılış daveti
Kaya otomotiv Eskişehir mağazası açılış daveti

Kocaeli Kaya Şirketler Topluluğu olarak, motor sektöründeki öncülüğümüzü ve üstün hizmet kalitemizi bir adım öteye taşımanın gururunu yaşıyoruz. Üç mağaza ve 24 alt bayimizle motosiklet ekipman ve aksesuarlarının yanı sıra ‘herkesemobilte’ adlı e-ticaret platformuyla fark yaratan hizmet anlayışımıza bir yenisini daha ekliyoruz.

Kaya otomotiv Eskişehir mağazasında satışı yapılan motorlar
Kaya otomotiv Eskişehir mağazasında satışı yapılan motorlar

Eskişehir Kaya Motor Mağazamız, Doğan Trend Grubu’nun distribütörlüğünde Suzuki’nin V-Strom, Burgman ve GSX-R serisi, Vespa’nın Primavera ve GTS modelleri, Kymco’nun AK, Agility ve Downtown serisi gibi popüler modellerin yanı sıra, Silence, Piaggio, Moto Guzzi ve Aprilia’nın da çeşitli modellerinin satışını yapacak. Motorlu araç severlere geniş bir yelpazede araç seçenekleri sunacak olan mağazamız, üstün hizmet kalitemizle sektörde fark yaratacak.

Kocaeli’nde 2022 yılından beri başarıyla yürüttüğümüz faaliyetlerimizi Eskişehir’e taşıyarak, müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan üstün hizmet kalitemizle Eskişehir Kaya Motor Mağazamızda da aynı titizlik ve özenle hizmet vermeye devam edeceğiz.

Açılış törenimiz, 01 Haziran cumartesi saat 14:00’da Eskişehir Kaya Motor Mağazamızda gerçekleştirilecek. Törene Kocaeli ve Eskişehir’den iş dünyasının önde gelen isimleri, yerel yöneticiler ve değerli müşterilerimiz katılacak. Açılışımıza tüm halkımız davetlidir.

Kaya otomotiv Eskişehir mağazasında satışı yapılan motorlar
Kaya otomotiv Eskişehir mağazasında satışı yapılan motorlar

Kocaeli Kaya Şirketler Topluluğu olarak, yeni mağazamızın Eskişehir’e hayırlı olmasını diliyor, motosiklet tutkunlarını bu heyecan verici açılışımıza bekliyoruz.

Açılış etkinliğimizde birbirinden özel hediyeler, çekilişler ve açılışa özel indirimler de sizleri bekliyor olacak. Bu özel günü kaçırmayın.

Tarih: 1 Haziran 2024
Saat: 14:00
Yer: Hoşnudiye Mah. İsmet İnönü Cad. 1 Bulvar 131/1A – 131/1B Tepebaşı / Eskişehir
Detaylı bilgi için: +90 222 335 21 28

Daha Fazla Göster