Genel

Fatih Portakal FOX TV’den Emekli olarak ayrıldı

Fatih Portakal FOX TV’den Emekli olarak ayrıldı … Gazeteci Fatih Portakal, FOX TV’deki ana haber sunuculuğu görevini bıraktı. FOX TV tarafından Fatih Portakal’ın emekli olmak istediği açıklandı. detaylar haberimizde…

Fatih Portakal FOX TV’den Emekli olarak ayrıldı

FOX TV’nin ana haber sunucusu gazeteci Fatih Portakal görevinden istifa etti. Kanaldan yapılan açıklamada, Portakal’ın görevi bırakmak ve emekli olmak istediği belirtildi.

İstifa haberi, kanalın sosyal medya hesabından yazılı açıklama ile duyuruldu.

Fatih Portakal da FOX Haber kanalının Twitter mesajını alıntılayarak “Siz veda ederken, çalıştığınız kurumun hakkınızda bu cümleleri kurması her çalışana nasip olmaz. Teşekkür ediyorum” dedi.

Daha sonra Portakal, yaptığı paylaşımlarda şunları ifade etti:

“10 yıldır gurur duyarak çalışıp, birlikte keyifle yol aldığım FOX Haber’den kendi tercihimle ayrılmaya karar verdim. Sadece,’Ne yapmak istiyorum?’sorusunun cevabını aradım. İçsel devrime ihtiyacım vardı. Kariyer, tanınmışlık, kazanç vazgeçilebilecek şeylerdi. Başta sağlık, dinginlik, huzur ve aile ise insanın yaşam nedeni. Kararı bu kadar net verdim. Bu yıl ve belki sonrasında toprağın sakin ritminde yaşayıp ruhumu ve bedenimi dengeleyeceğim. Tabiatla olabildiğince bütünleşip kıymetini bilerek yaşam süreceğim. Kalın sağlıkla.”

Fatih Portakal’ın paylaşımında eklediği FOX TV açıklamasına not düştü

“Siz veda ederken, calıştığınız kurumun hakkınızda bu cümleleri kurması her çalışana nasip olmaz. Teşekkür ediyorum @FOXTurkiye @FOXhaber”

Fox Tv açıklaması
Fox Tv açıklaması
Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Yandex.Metrica