Siyaset

Gelecek Partisi Kocaeli’ye Temurci morali

Gelecek Partisi Kocaeli’ye Temurci morali … Temurci, “Kasım ayında bir seçim bekliyoruz. Teşkilatlar olarak tüm çalışma ve hazırlıklarımızı bu yönde yapmalıyız” dedi. detaylar haberimizde…

Gelecek Partisi Kocaeli’ye Temurci morali

Gelecek Partisi Teşkilat Başkanı Dr. Selim Temurci, il koordinatörü Cuma İçten ile birlikte Kocaeli Teşkilatında bir dizi toplantılar gerçekleştirdi. Teşkilatın adeta fotoğrafını çeken Temurci, erken seçimin kaçınılmaz olduğunu söyledi, teşkilata uyarılarda bulundu.

“DAHA ÇOK ÇALIŞMALIYIZ”

Gelecek Partisi Kocaeli İl Başkanı Ömer Faruk Başaran’ın ev sahipliği yaptığı ziyarette teşkilat başkanı Dr. Selim Temurci ile il koordinatörü Cuma İçten tarafından teşkilat mensuplarıyla guruplar halinde toplantılar gerçekleştirildi. Pandemi koşuları nedeniyle küçük guruplar halinde yapılan toplantılar gün boyu sürdü. Temurci, başkanlık divanı ve ilçe başkanlarıyla da ayrıca bire bir görüşmelerde yaptı. Siyasi hayatında edindiği tecrübeleri aktaran Dr. Selim Temurci, “Partimizin kurucuları arasında yer alan il başkanımız Ömer Faruk Başaran ve genel başkan yardımcısı arkadaşım Doğan Demir’in önderliğinde, pandemiyle birlikte daha da artan ülkenin bu zor koşullarında teşkilatlanmanın hemen hemen tamamlanmış olması memnuniyet verici. Ancak bu yeterli değil. Daha çok çalışmalıyız” dedi.

“ŞU ÜÇ ŞEYİ UNUTMAYALIM”

Gelecek Partisi Teşkilat Başkanı Dr. Selim Temurci, bu ülkenin şu üç olayı unutmayacağını belirterek, “ABD Başkanı Donald Trump’ın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a yazmış olduğu ‘Sert adamı oynama. Aptallık etme!’ ifadelerinin yer aldığı mektup, 36 askerimizi şehit ettikten sonra Rusya’ya yapılan ziyarette Devlet Başkanı Vladimir Putin tarafından kapıda uzun süre bekletilmek ve Doğu Türkistan’da yaşayan soydaşlarımıza yönelik adeta soykırıma varan uygulamalara karşı Çin’e tepki konulamaması, sessiz kalınmasıdır” dedi. Temurci, erken seçimin kaçınılmaz olduğunu da vurgulayarak, “Bu hem ülkenin içerisinde bulunduğu durum hem de Recep Tayyip Erdoğan’ın tekrar aday olabilmesi için kaçınılmaz bir durum, anayasal bir zorunluluktur. Kasım ayında bir seçim bekliyoruz. Teşkilatlar olarak tüm çalışma ve hazırlıklarımızı bu yönde yapmalıyız” diye konuştu. Temurci ve İçten’in gerçekleştirdiği toplantı ve bire bir görüşmeler teşkilatın moral ve motivasyonunu yükseltti.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Yandex.Metrica