Siyaset

Genel merkez böyle uygun görmüş olsa da karar doğru değil

Genel merkez böyle uygun görmüş olsa da karar doğru değil Selçuk Özdağ; “Her ay yapmış olduğum faaliyeti basın mensupları, STK’lar, teşkilatlar ve muhtarlarla paylaştım. Dolayısıyla böylelikle denetim mekanizmasını her ay kendim çalıştırdım. Buna rağmen genel merkezimiz ve cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan böyle uygun görmüşler, saygı duyuyorum” dedi. Genel merkez böyle uygun görmüş olsa da karar doğru değil detaylar haberimizde…

Genel merkez böyle uygun görmüş olsa da karar doğru değil

“Buna rağmen şu an listede olmama durumumu ise saygı ile karşılıyorum”

AKP Manisa Milletvekili Selçuk Özdağ, bu dönem aday gösterilmemesinin doğru bir karar olmadığını söyleyerek “Çalışkanlıksa çalışkanlık, liyakat ise liyakat ehliyetim var. Eğer ofis ise benim ofisim var. Kaç milletvekili ulusal kanallara davet edilir? Buna rağmen şu an listede olmama durumumu ise saygı ile karşılıyorum. Genel merkezin ve Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın kararı böyledir” dedi.

Doğru bir karar değil…

Manisa’da gazetecilerle bir araya gelen AK Parti Manisa Milletvekili Selçuk Özdağ, 24 Haziran’da yapılacak seçimlerde aday gösterilmemesinin doğru bir karar olmadığını savundu.

“Eğer genel siyaset yapmak, kürsülere çıkmak, komisyonlarda konuşmaksa o da var”

2011 yılından bu yana AK Parti Milletvekili olan Özdağ, “Genel merkezimiz böyle uygun gördü. Bu doğru bir karar mıdır? Doğru bir karar değildir. Çünkü neden? Çalışkanlıksa çalışkanlık, liyakat ise liyakat ehliyetim var. Eğer ofis ise benim ofisim var. Eğer genel siyaset yapmak, kürsülere çıkmak, komisyonlarda konuşmaksa o da var.

“Her ay yapmış olduğum faaliyeti basın mensupları, STK’lar, teşkilatlar ve muhtarlarla paylaştım”

Kaç milletvekili ulusal kanallara davet edilir? Ben onların içerisindeyim. Çok az milletvekillerinin arasındayım. Her ay yapmış olduğum faaliyeti basın mensupları, STK’lar, teşkilatlar ve muhtarlarla paylaştım. Dolayısıyla böylelikle denetim mekanizmasını her ay kendim çalıştırdım. Buna rağmen şu an listede olmama durumumu ise saygı ile karşılıyorum.

“Milletvekili aday listesinde yokum diye hizmet etmeyi bırakmadım”

Genel merkezin ve Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın kararı böyledir. Siyasette bugünü konuşmak yerine yarınlara bakmak gerekir. Milletvekili aday listesinde yokum diye hizmet etmeyi bırakmadım” diye konuştu.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Yandex.Metrica