Siyaset

Gökçek istifası günler veya saatlere bağlı

Gökçek istifası günler veya saatlere bağlı Ankara’da sıcak saatler yaşanıyor. Gelen son dakika bilgisine Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile istifası istendiği konuşulan Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek ile Beştepe’de bir araya geldi. Gökçek istifası günler veya saatlere bağlı detaylar haberimizde…

Gökçek istifası günler veya saatlere bağlı

Görüşmeye ilişkin en çarpıcı yorum gazeteci Abdulkadir Selvi’den geldi. Selvi “Gökçek’in makul sürede istifa edeceğini düşünüyorum. Bu artık günler veya saatlere bağlı bir olay” yorumunda bulundu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, istifası istendiği iddia edilen Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek ile bir görüşme gerçekleştiriyor.

CNN TÜRK’teki Hande Fırat’ın sunduğu Gece Görüşü programına katılan gazeteci Abdülkadir Selvi, “bu görüşmeden sonra Gökçek’in makul sürede istifa edeceğini düşünüyorum” dedi.

Selvi sıcağı sıcağına ilk yorumunda istifa süreci için “günler veya saatlere bağlı” dedi.

“Makul sürede istifa edeceğini düşünüyorum”

Selvi, “Bir istifa süreci başladı. Artık bu bir takvim meselesi. Ankara’da ne zaman olacak diye beklediğimiz bir görüşmeydi.

Çünkü Erdoğan bir değişim sürecini başlattı. Kadir Topbaş istifa etti. Bu görüşmeden sonra Gökçek’in makul sürede istifa edeceğini düşünüyorum” dedi.

Selvi, “makul süreyi” için ise “Uzun sürmeyeceğini düşünüyorum. 2 gün 3 gün.. Ben şimdi istifa ettim gidiyorum da diyebilir ama bu artık günler veya saatlere bağlı bir olay” ifadelerini kullandı.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Yandex.Metrica