Genel

Gülben Ergene ölüm mesajları atanlar gözaltına alındılar

Gülben Ergene ölüm mesajları atanlar gözaltına alındılar Eski eşi tarafından attırıldığı iddia edilen Gülben Ergenin cep telefonuna ölüm mesajları attıkları iddiasıyla iki kişi gözaltına alındı. Gülben Ergene ölüm mesajları atanlar gözaltına alındılar detaylar haberimizin içinde yer almaktadır…

Gülben Ergene ölüm mesajları atanlar gözaltına alındılar

Gözaltına alınan M.Emre K.’nın Erhan Çelik’in asistanının ağabeyi, Harun G.nin ise şoförü olduğu ortaya çıktı. Savcılık konuyla ilgili başlattığı soruşturmayı derinleştirdi.

Gülben Ergen evinin korumalı otoparkında aracının bıçakla çizilmesi üzerine Erhan Çelik hakkında suç duyurusunda bulunmuştu

Magazin dünyası son 1 aydır Gülben Ergen ve bir sene önce ayrıldığı eşi Erhan Çelik ile arasında yaşananları konuşuyor. Gülben Ergen evinin korumalı otoparkında aracının bıçakla çizilmesi üzerine Erhan Çelik hakkında suç duyurusunda bulunmuştu. Ergen ile eski eşi Çelik mahkemeden birbirlerine yönelik uzaklaştırma kararı aldırmışlardı.

“Sonun Deniz Seki gibi olacak”

Gülben Ergen, yaşanan süreçte özel telefonuna iki ayrı telefondan ölüm tehditleri, hakaretler içeren mesajlar geldiği ve mesajlarda “Sonun Deniz Seki gibi olacak. Onun girdiği yere gireceksin” gibi ifadeler olduğu iddiasıyla savcılığa başvurdu.

İkisi de tanıdık çıktı… Asistanı ve şoförü olduğu anlaşıldı

Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı bu mesajlar üzerine harekete geçti. Ataşehir Asayiş Büro ekipleri, mesajları atan kişilere yönelik bir operasyon başlattı. Mesajları atan M.Emre K. ve Harun G. kısa sürede gözaltına alındılar. Yapılan incelemede M.Emre K ’nın Erhan Çelik’in asistanı olan Seda K.’nın ağabeyi olduğu , Harun G.’nin ise Erhan Çelikin şoförlüğünü yapan kişi olduğu ortaya çıktı.

Asistanı mesajları kendisinin attığını kabul ederek suçu üzerine aldı

Şüphelilerden M. Emre K., ifadesinde mesajları kendisinin atmadığını telefonu ablası Sedaya verdiğini itiraf etti. Bunun üzerine asistan Seda K.nin ifadesine başvuruldu. M.Emre K. mesajları kendisinin attığını kabul ederek suçu üzerine aldı.

Uyuşturucu bulundurmaktan, adam yaralama ve tehditten sabıkaları var

Yapılan incelemede M.Emre K.nın uyuşturucu bulundurmaktan, Harun G’nin ise adam yaralama ve tehditten hakkında polis kaydının bulunduğu belirlendi. İki isim ifadelerinin ardından serbest bırakılırken savcılık soruşturmayı derinleştirme kararı aldı.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Yandex.Metrica