Genel

Haber yapmak ister misiniz Habertürk işten çıkarmıştı

Haber yapmak ister misiniz Habertürk işten çıkarmıştı Habertürk’ün ByLock’tan işten çıkardığı spikerden anlamlı mesaj: Haber yapmak ister misiniz? Haber yapmak ister misiniz Habertürk işten çıkarmıştı detaylar haberimizin içinde yer almaktadır…

Haber yapmak ister misiniz Habertürk işten çıkarmıştı

Habertürk TV’nin telefonunda ByLock olduğu iddiasıyla işten çıkardığı spiker Fatma Karaağaç, telefonuna ByLock’un “iradesi dışında” yüklendiğini yazdı ve Habertürk ve yöneticisine mesaj gönderdi: Haber yapmak ister misiniz?

Mart ayında telefonundan ByLock çıktığı iddiasıyla son verilmişti

Habertürk TV’de spor spikeri olarak görev yapan Fatma Karaağaç’ın işine, geçen Mart ayında telefonundan ByLock çıktığı iddiasıyla son verilmişti. Karaağaç sosyal medya hesabından yazdığı mesajda, telefonuna FETÖ’nün iletişim aracı ByLcok’un “iradesi dışında yüklendiğini” yazarak, Habertürk TV Genel Müdürü Veysi Ateş’i ve Habertürk TV’yi eleştirdi.

Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı, Türkiye’deki bütün başsavcılıklara 322 sayfalık bir liste gönderdi

FETÖ’nün özel bir kurguyla, bazı kullanıcıların telefonlarını rızaları dışında ByLock serverlarıyla irtibatını sağladığı tespit edilmişti. Konuyla ilgili açıklama yapan Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı, Türkiye’deki bütün başsavcılıklara 322 sayfalık bir liste gönderdi. Bu listeye göre, telefonlarına bazı programları indirenler, ByLock’a yönlendirildi. Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı’nın listesinde ise 11 bini aşkın telefon numarası bulunduğu ortaya çıkmıştı.

ByLock gerekçesiyle kovulan Fatma Karaağaç…

Habertürk TV’den ByLock gerekçesiyle kovulan Fatma Karaağaç da, o listede kendi numarasının da olduğunu iddia ederek sosyal medyadan şöyle yazdı:

Haber yapmak ister misiniz Habertürk işten çıkarmıştı – Haber spikeri Fatma Karaağaç’ın paylaşımı
Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Yandex.Metrica