Genel

Halil Buğaçayır: “24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramını kutluyorum”

Halil Buğaçayır: “24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramını kutluyorum” … Buğaçayır, “24 Temmuz 1908 tarihinde gazetelerden sansürün kaldırılması ile özgür, bağımsız, adaletli basının önü açılmıştır” dedi. detaylar haberimizde…

Halil Buğaçayır: “24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramını kutluyorum”

Erzurum’luların Başkan Adayı Buğaçayır’dan Basın Bayramı mesajı

Sakarya Erzurumlular Derneği Başkan Adayı, Çayır Grup Yönetim Kurulu Başkanı Halil Buğaçayır, 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Başkan Adayı Buğaçayır mesajında; Demokrasinin vazgeçilmez bir unsuru olarak haberlerin, düşüncelerin, bilgilerin iletilmesine aracılık ederek toplumun bilgilendirilmesini, farklı fikirlerin dile getirilmesini ve tartışılmasını sağlayan basın hayatımızda önemli bir role sahiptir. 24 Temmuz 1908 tarihinde gazetelerden sansürün kaldırılması ile özgür, bağımsız, adaletli basının önü açılmıştır. Bu bağlamda her gün gecesini gündüzüne katarak bizlerin haberdar olmamızı sağlayan tüm basın mensuplarının 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramını en içten dileklerimle kutluyor, çalışma hayatlarında başarılar diliyorum” dedi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Yandex.Metrica