Genel

Helin Avşar tacizcisini sosyal medyada ifşa etti

Helin Avşar tacizcisini sosyal medyada ifşa etti Avşar, uzun süredir kendisini rahatsız eden kişinin fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaşarak ifşa etti. Helin Avşar tacizcisini sosyal medyada ifşa etti detaylar haberimizin içinde yer almaktadır…

Helin Avşar tacizcisini sosyal medyada ifşa etti

Helin Avşar, kendisini taciz ve takip eden bir şahıstan şikayetçi oldu. Ancak şahıs polis tarafından serbest bırakıldı. Tacizcinin serbest kalmasına isyan eden Avşar, uzun süredir kendisini rahatsız eden kişinin fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaşarak ifşa etti.

Kadına yönelik şiddet ve tacizde yeterli mücadelenin ortaya konmaması, suç teşkil eden eylemlerde bulunan şahısların çeşitli nedenlerle serbest bırakılması kadınları mücadeleyi başka platformlara taşımak zorunda bırakıyor.

Bunun son örneğini Hülya Avşar’ın kardeşi Helin Avşar ortaya koydu. Uzun süredir bir şahıs tarafından takip edildiğini her fırsatta dile getiren, bunu medya mensuplarıyla da paylaşan Avşar, söz konusu şahıs polis tarafından serbest bırakılınca isyan etti.

Şahsın fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaşan Avşar, paylaşımının altına da “Bu şahıs beni 3 gündür hem evime taciz hem birebir her şekilde fiziksel ve beyinsel yorduğu gibi sevgili polislerimiz serbest bırakmış. Tüm suç duyurularıma rağmen… Aldığım cevap ‘Avukatınızla bilmem ne prosedürü’… Eeee be kardeşim adamı salıyorsun. Bu adam ya bana zarar verirse” notunu düştü.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Yandex.Metrica