Sağlık

Hem erkeğe hem kadına haz veren 7 şey

Hem erkeğe hem kadına haz veren 7 şey Seks hayatınızın sıradanlaştığını düşünüyorsanız yatakta biraz hareketlenmenin tam zamanı! İşte hem kadını hem de erkeği seks sırasında tahrik eden, aynı anda zevk almalarını sağlayan 7 şey… Hem erkeğe hem kadına haz veren 7 şey detaylar haberimizde…

Hem erkeğe hem kadına haz veren 7 şey

Seks sırasında hem erkeğe hem kadına haz veren 7 şey

Seks hayatınızın sıradanlaştığını düşünüyorsanız yatakta biraz hareketlenmenin tam zamanı! İşte hem kadını hem de erkeği seks sırasında tahrik eden, aynı anda zevk almalarını sağlayan 7 şey

İlişkinin başlarında çiftler yataktaki performansları hakkında konuşmaya gerek duymaz. Tüm duygular ve yaşanan O şehvet zaten yeterince tazedir.

Ama yılları devirmeye başlayınca her şeyde olduğu gibi seks hayatı da sıradanlığın pençesine takılır ve gün geçtikçe çiftlerin yataktaki ilişkileri de zevk vermemeye başlar.

Halbuki kim ne derse desin ya da “demesin” fazlasıyla tatmin edici bir seks hayatı ilişkiyi canlı tutan en önemli şeylerden biridir.

O zaman gelin, sizin de seks hayatınız “sıkıcı” kategorisine girmeden, hem kadının hem de erkeğin yatakta nelerden hoşlandığına birlikte göz gezdirelim! İşte seks hayatınızı eskisi kadar keyifli hale getirecek ipuçları:

-Müstehcen konuşun

Seks sırasında en son ne zaman tahrik edici konuştunuz? Sayısı çok az değil mi? Her ne kadar erkekler kadınların “müstehcen konuşmaları” sevmediğini düşünse de cinsel ilişki esnasında erkeğin kadının kulağına fısıldadığı seksi sözler kadını tahrik eder.

“Peki, bunun erkeğe faydası ne?” diye soracak olursanız cevabımız hazır: Kadın, erkeğin seksi konuşmalarından tahrik olduğu an erkek kendini daha güçlü hissediyor ve ilişkiden çok daha keyif almaya başlıyor.

Anlayacağınız seksi konuşmalar sadece erkeklerin değil kadınların da heyecanını ikiye katlıyor.

-Yatakta ne istediğinizi biliyor musunuz?

Bakmayın erkeklerin seks konusunda daha açık olduklarına. Hem kadınlar hem de erkekler seks sırasında nelerden hoşlandığını dile getirme konusunda biraz utangaçlardır.

Eğer siz de konuşmak yerine oluruna bırakanlardansanız o zaman seks sırasında deneme yanılma yöntemine başvurmak şart.

Bir kere karşı tarafa dokunmaktan asla çekinmeyin. “Hoşlanıp hoşlanmadığını düşünüp o an seks sırasında zevkinizden ödün vermek yerine daha önce denemediğiniz şeyleri deneyin.

Örneğin bu ön sevişme sırasında elinizin aşağı doğru kayıp cinsel organına dokunmak olabilr. Bugüne kadar hangi kadın ya da hangi erkek karşı cins tarafından dokunulmaktan hoşlanmamış ki?

-Ön sevişmeyi kısa tutmak da nereden çıktı?

Son zamanlarda çiftlerin en çok yaptığı hatalardan biri ön sevişmeyi zaman kaybı olarak görmek.

Uzmanların yaptığı açıklamaya ögre ön sevişmenin en az 15 dakika sürmesi gerekiyor. Bu süreçte hem erkek hem de kadın o an daha güçlü bir bağ kuruyor ve seksten her zamankinden daha fazla zevk alıyor.

-O popo sıkılacak!

İşte her iki tarafı da tahrik eden ve mutlaka bilinmesi gereken bir kural: Popoyu avcunuzun içine almaktan çekinmeyin!

Evet, kadınlar erkeğin poposunu sıkmaya biraz çekinirler ama söz konusu yatakta iki taraflı zevk almaksa bu utangaçlık neden?

-Kurnaz olun!

Amerikalı ünlü seks yazarı ve terapisti Robert W. Birch‘e göre çiftler yatakta biraz daha kurnaz olmalı. “Bu da ne demek şimdi” diyorsanız hemen konuya açıklık getirelim:

İlk olarak hiçbir şey için acele etmeyin. Sevişmeye başladığınız an her şeyi yavaştan alın ve kontrolü adım adım erkeğe bırakın. Bu üstünüzü yavaşça çıkarıp erkeğin elini göğüslerinize götürüp sıkmasını sağlamak olabilir. Ya da kendinizi yatağa bıraktığınız an erkeğin gözlerinin içine bakarak altınızı soymak.

Kadın ne kadar çok cilveli olursa erkek o kadar tahrik oluyor. Tabii kadının bunları yaparkenki yaşadığı heyecanı ve sonrasındaki hazzı dile bile getirmiyoruz artık…

-Cesur olun

Hanımlar, libidonuzun tavan yaptığı an aksiyon almaktan çekinmeyin! Her ne kadar erkekler sevişmeyi başlatan taraf olsa da bazen kontrolün kadında olmasından hoşlanırlar.

Örneğin en son ne zaman televizyon izlerken birden erkeğinizin üstüne çıkıp sevişmeye başladınız.

Ya da sabah neden onu çırılçıplak soyunup uyandırmayı denemiyorsunuz?

-Ah şu pozisyon!

İşte her iki tarafa da büyük haz yaşatan en popüler seks pozisyonu: Köpek stili!

Erkekler seks sırasında “sahiplik” duygusundan çok hoşlanır ve kadınların teslim olmasını oldukça erotik bulurlar. Bu yüzden “köpek stili” onların seks sırasında en çok zevk aldığı pozisyonlardan biridir.

Peki bu pozisyonun kadınlara faydası ne? Yapılan araştırmalara göre G noktası geride olan kadınlar bu seks pozisyonu sayesinde “boşalmaya” daha da yaklaşıyorlar.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Yandex.Metrica