Genel

Hodri Meydan Taraftarlar Derneği’nden Hürriyet’e ziyaret

Hodri Meydan Taraftarlar Derneği’nden Hürriyet’e ziyaret… Hodri Meydan Taraftarlar Derneği Başkanlığı’na seçilen Ertuğrul Derya ve yönetimi İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’i ziyaret etti. detaylar haberimizde…

Hodri Meydan Taraftarlar Derneği’nden Hürriyet’e ziyaret

Hodri Meydan Taraftarlar Derneği Başkanlığı’na seçilen Ertuğrul Derya ve yönetimi İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’i ziyaret etti. Kentin en büyük ve en değerli markalarından biri olan Kocaelispor taraftar topluluğu Hodri Meydan’ın yeni başkanı Ertuğrul Derya ve yönetimi İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’i makamında ziyaret etti. Ziyarette Kocaelispor’un bu kent için ne kadar önemli olduğuna vurgu yapıldı.

“Başkan’ımızı tribünde görmek istiyoruz”

Başkan Hürriyet’e yapılan ziyarette Hodri Meydan Taraftar Derneği Başkanı Ertuğrul Derya’nın yanı sıra Başkan Yardımcısı Kerem Erman, yönetim kurulu üyeleri Haluk Bozo, Muharrem Ceylan, Serhan Ceylan, Şenol Çalım, Kerem Çelik ve Mehmet Açık hazır bulundu.Ziyarette konuşan Hodri Meydan Taraftar Derneği Başkanı Ertuğrul Derya, “Başkanımızın Kocaelispor’a ilgisini çok iyi biliyoruz. Kendisi sürekli maratonda Hodri Meydan’ın yanında yer aldı. Kendisini yeni sezonda da aramızda Hodri Meydan tribününde görmek istiyoruz” dedi.

“Kocaelispor benim için çok büyük bir değer”

Ziyaretleri için Hodri meydan grubu yeni başkan ve yönetimine teşekkür eden Başkan Hürriyet; “Ben milletvekili olmadan önce de Kocaelisporluydum, milletvekili olduktan sonra da. İzmit Belediye Başkanı iken de Kocaelisporluyum. Kocaelispor benim için çok önemli ve büyük bir değerdir. Yeni sezonda da maraton tribününde Hodri Meydan’ın içinde olacağım” diyerek yeni başkan ve yönetimine başarılar diledi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Yandex.Metrica