Genel

Hürriyet ticari site yönetimleriyle kahvaltıda buluştu

Hürriyet ticari site yönetimleriyle kahvaltıda buluştu İzmit’te faaliyet gösteren ticari site yöneticileriyle bir araya gelen CHP İzmit Belediye Başkan adayı Hürriyet, “İzmit’i ortak akılla yöneteceğiz” dedi. detaylar haberimizde…

Hürriyet ticari site yönetimleriyle kahvaltıda buluştu

CHP Kocaeli Milletvekili ve İzmit Belediye Başkan adayı Fatma Kaplan Hürriyet, CHP Kocaeli İl Başkanı Cengiz Sarıbay, İzmit ilçe Başkanı Hakan Çakar, İlçe yöneticileri Dalistan Filiz, Mehmet Baştürk ile birlikte Yuvam Hoşgör Pastanesi’nde Kocaeli’de faaliyet gösteren site yönetimlerini kahvaltıda ağırladı. Kahvaltıya KOTKO Toptancılar Sitesi Başkanı Birol Öztürk, İzmit Galericiler Sitesi Başkanı Emin Birlik, Kartepe Sanayi Sitesi Başkanı Muhammet Yeğin, Başiskele Küçük Sanayi Sitesi Başkanı Mehmet Malkoç, Demirciler ve Keresteciler Sitesi Başkanı Murat Keleş, KOTKO Başkan Yardımcısı Ramazan Hocaoğlu, Kocaeli Hal Yöneticisi Can Kuşkan, Başiskele Küçük Sanayi Sitesi Başkan Yardımcısı Erhan Ayar, Demirciler Sitesi yöneticileri Nezir Dilbaz, Ahmet Ulusakarya katılım sağladı.

“Bu kentin planlamasına dahil edilmeliyiz”

Toplantıda moderatörlük yapan KOTKO Başkanı Birol Öztürk, İzmit’te yapılacak işlerin karşılıklı görüş alışverişinin ne kadar önemli olduğuna değinerek; “Bizim belediye başkanımızdan beklentimiz sürekli olarak insanlarla görüş alışverişinde bulunması. Tabi ki herkes her şeyi bilmek zorunda değil. Bizlerde bu kentin planlaması dâhilinde olmalıyız. Bu kentte alınan her karardan etkileniyoruz. Ama geçmişte bizi destekleyen işler yapılmadı. Bunun altında yatan gerekçe ise istişare eksikliğidir. İzmit için yapılan planlardan haberimiz olmalı. Aklın ve bilimin hâkim olduğu kararlar verilsin” şeklinde konuştu.

“Kent dinamikleriyle fikir alışverişi önemli”

CHP İzmit Belediyesi Başkan adayı Fatma Kaplan Hürriyet ise yaptığı konuşmada kent dinamikleriyle fikir alışverişine önem verdiğine dikkat çekerek; “Biz yola çıkarken ortak akılla yönetme gayretimiz olacak demiştik. Bütün beyanatlarımda bunun üzerinde duruyorum. Birbirimizi dinleyebileceğimiz, seçimden önce birlikte çözüm önerileri sunacağımız seçimden sonrada bu önerileri birlikte hayata geçireceğimiz bir anlayışı destekliyoruz. Birbirimize danışmadan yapılan işler nedeniyle kaynaklar boşa harcanıyor. Liyakatla işi ehline vermeyi çok önemsiyorum” dedi

“İnsanlar iyi ki izmit’te yaşıyorum diyecek”

Açıklamasına devam eden Hürriyet, “Sizin alanınıza ait bir şey yapacaksak sizle beraber oturup ortaya koyacağız. Kentler başka türlü ilerlemez. Bütün imkanlara rağmen İzmit kasaba görüntüsünden kurtulamadı. Bu kent hep -mış- gibi yapılarak yönetiliyor. Yapmış gibi etmiş gibi olmuş gibi işler yapılıyor. Seçildikten sonra da sizlerle bu istişare toplantılarına devam edeceğiz. İnsanların hayatlarını kolaylaştırarak insanlara, ‘İyi ki İzmit’te yaşıyorum’ diyeceği çözüm önerilerini gerçekleştirmek istiyoruz” açıklamasında bulundu.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Yandex.Metrica