Genel

Hürriyet ve Sarıbay sandık ve seçim güvenliği için Ümraniye’de

Hürriyet ve Sarıbay sandık ve seçim güvenliği için Ümraniye’deCengiz Sarıbay, 23 Haziran İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimleri için görev yapacakları Ümraniye’de ilk olarak partinin ilçe başkanlığını ziyaret etti. detaylar haberimizde…

Hürriyet ve Sarıbay sandık ve seçim güvenliği için Ümraniye’de

Kocaeli örgütü Ümraniyede

İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet ve CHP Kocaeli İl Başkanı Cengiz Sarıbay seçim ve sandık güvenliğinden sorumlu oldukları Ümraniye’de partinin ilçe örgütü ile bir araya geldi.

Gün boyu çalışma programı belirlendi

Sarıbay sandıkları dolaştı

İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet ve Cumhuriyet Halk Partisi Kocaeli İl Başkanı Cengiz Sarıbay; 23 Haziran İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimleri için görev yapacakları Ümraniye’de ilk olarak partinin ilçe başkanlığını ziyaret etti. CHP İzmir Milletvekili Kamil Okyay Sındır, CHP Balıkesir Milletvekili Ahmet Akın; CHP Kayseri İl Başkanı Ümit Özer, CHP Yüksek Disiplin Kurulu (YDK) üyesi Tuba Torun ve CHP Ümraniye İlçe Başkanı İbrahim Cankıran ile ilçe örgütü binasında bir araya gelen İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet ve CHP Kocaeli İl Başkanı Cengiz Sarıbay; Ümraniye’de gün boyu sürdürecekleri çalışma programını belirledi.

Kocaeli örgütü görev başında

CHP Kocaeli İl Başkanı Cengiz Sarıbay Ümraniye’deki tartışmaları dindirdi

CHP Kocaeli İl Başkanı Cengiz Sarıbay; Ümraniye’de oy kullanım işlem devam eden okullara yaptığı ziyaretler esnasında çıkan tartışmalara hem mesleki hem siyasi tecrübesi ile nokta koydu

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kocaeli İl Başkanı Cengiz Sarıbay; İstanbul seçimleri için partisinin Ümraniye İlçe Örgütü’ne gerçekleştirdiği ziyaretin ardından oy kullanım işlemi devam eden çevredeki okulları ziyaret etti. Ümraniye’nin Esenevler, Esenkent ve Esenşehir Mahallelerindeki okullara giderek partinin seçim görevlileri ile bir araya gelen CHP İl Başkanı Cengiz Sarıbay tek tek sandıkları dolaştı, sandık görevlilerine başarılar diledi.

Sarıbay seçmenle ilgilendi

Sarıbay tecrübesi ile yol gösterdi

CHP İl Başkanı Cengiz Sarıbay, ziyaret ettiği bazı okullarda çıkan itirazlarla ilgili tartışmalara da son noktayı koyan isim oldu. CHP İl Başkanı Cengiz Sarıbay yanlış oy kullanımı ile ilgili çıkan tartışmalarda; meslektaşı olan parti avukatlarına ve sandık görevlilerine hem seçim gerginliğini dindiren söylemleri hem de mesleki tecrübesi ile yol göstererek sorunları çözüme kavuşturdu.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Yandex.Metrica