İGF

Bursa Yıldırım’da ‘Sonbahar’ şenliği

Bursa Yıldırım’da ‘Sonbahar’ şenliği

Bursa’da düzenlediği çeşitli etkinliklerle miniklerin yüzünü güldüren Yıldırım Belediyesi, ‘Sonbahar Çocuk Şenliği’ ile çocuklara unutulmaz anlar yaşattı.

BURSA (İGFA) – Yıldırım Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından, pandemi kurallarına ve tedbirlere riayet edilerek, Kaplıkaya Cazibe Merkezi’nde düzenlenen ‘Sonbahar Çocuk Şenliği’ etkinlikleri, katılımcılardan tam not aldı. Yüz boyama, animatör, sosis balon aktivitesi, geleneksel çocuk oyunları, sihirbaz gösterisi ile müzikli drama oyunları ve yarışmaların düzenlendiği etkinlikte çocuklar doyasıya eğlendi.

‘Onur Erol’ konseriyle devam eden etkinlikte, 7’den 70’e herkes unutulmayacak bir hafta sonu yaşadı. Etkinlikte çocukları yalnız bırakmayan Yıldırım Belediye Başkanı Oktay Yılmaz, miniklerle sohbet edip, oyunlarına ortak oldu. Mutlulukları gözlerinden okunan çocuklar, Başkan Yılmaz’la fotoğraf çektirmeyi de ihmal etmedi.

Başkan Yılmaz, Yıldırım Belediyesi olarak yaz spor okullarında 15 bin kişiye spor yaptırdıklarını belirterek, “Okulların başlamasıyla birlikte kış spor okullarımız açıldı. Basketbol, yüzme, voleybol, futbol gibi farklı branşlarda eğitim veren okullarımıza tüm çocuklarımızı bekliyorum. Yıldırım’a çeşitli park alanları kazandırıyoruz.  Sizin mutluluğunuz, bizim mutluluğumuz demektir. Hep birlikte Yıldırım’ı neşeli hale getireceğiz” diye konuştu.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Yandex.Metrica