Genel

İMO Kocaeli seçiminde Kahraman Bulut güven tazeledi

İMO Kocaeli seçiminde Kahraman Bulut güven tazeledi … Bulut; “Bundan sonraki süreçte de meslektaşlarımızla daha güzel ilişkiler içerisinde olacağız. Halil bey ve Belkıs hanımı da odada aktif bir şekilde görmek istiyoruz” dedi. detaylar haberimizde…

İMO Kocaeli seçiminde Kahraman Bulut güven tazeledi

İnşaat Mühendisleri Odası Kocaeli Şubesinin kongresinde kazanan mevcut başkan oldu.

Dün başlayan ve bugün üyelerin oy kullandığı İnşaat Mühendisleri Odası Kocaeli Şubesinin 12’nci Genel Kurulu tam bir demokrasi şölenine dönüştü. Başladığı gün genel kurula ilgi göstermeyen üyeler seçim günü demokratik hakkını kullanmak üzere salona geldi oyunu kullandı.

İMO Kocaeli Şubesinin tarihinde ilk kez bir kadın aday çıkarken seçim sonrası her üç aday da birlik ve beraberlik mesajı verdi.

Heyecan sona erdi

TMMOB’a bağlı İnşaat Mühendisleri (İMO) Kocaeli Şubesi’ne kayıtlı 2 bin 580 üyenin oy kullanma hakkının bulunduğu seçimde 1151 üye oy kullandı. Sayım sonunda 7 oy geçersiz sayılırken Halil Ardıç 505, Belkıs Akbal 94 oy aldı. Mevcut Başkan Kahraman Bulut ise 545 oy alarak güven tazelemiş oldu.

“Kazanan odamız”

Seçimi kazanan Başkan Kahraman Bulut; “Kocaeli’de odamızın güzelliği bu seçimlerde ortaya çıkıyor. Oldukça centilmen bir seçim süreci geçirdik. Sonucunda da kazanan taraf olduk. Ama kazanan odamız oldu. Bundan sonraki süreçte de meslektaşlarımızla daha güzel ilişkiler içerisinde olacağız. Halil bey ve Belkıs hanımı da odada aktif bir şekilde görmek istiyoruz. Hepimiz bu odanın sahibiyiz” dedi.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı