Genel

İşte AKP ve AKP eşkıyalarının gerçek yüzü

İşte AKP ve AKP eşkıyalarının gerçek yüzü Odabaş; “Bu üç eşkıya ve bunları azmettiren Macit Haldız dan şikayetçi oldum. Macit Haldız’ında Karakola getirilmesini komiserden talep ettim” dedi. detaylar haberimizde…

İşte AKP ve AKP eşkıyalarının gerçek yüzü

Bugün saat 15.00’da yasal yollardan, yasadışı yollarla asılan Haldız İş Merkezi tabelası, Ak İş Merkezi tabelasıyla değiştirilecekti. Yasal olarak her türlü izinler alınmış ve güvenlik güçleri gözetiminde işlem gerçekleştirilecekti. Ancak, Ak İş Merkezi yöneticisi Bahri Odabaş’ın kaleme aldığı basın bültenine göre, AKP eşkıyaları tabelanın değiştirilmesine izin vermemiş.

Ak İş Merkezi yöneticisi Bahri Odabaş basınla paylaştığı basın bülteninde şunları söyledi:

“AKP EŞKİYALARI FETÖCÜLERİ ÇOK GEÇTİ!
İŞTE AKPNİN GERÇEK YÜZÜ ORTAYA ÇIKTI!
AKP DEVLETİ KURULMUŞ DA BİZİM HABERİMİZ Mİ YOKMUŞ!

Bu gün saat 15’te Macit Haldız’ın, Ak partinin de içinde bulunduğu binaya zorla astığı Haldız İş Merkezi Tabelasını indirip yerine Ak İş Merkezi Tabelasını asmak için gittim.

Daha önce Valiliğe müracaat ederek (Önceden sürekli ölüm ve darp tehditleri aldığım için) Güvenlik istedim. Gerekli Mahkeme kararları, Yönetim ve Genel Kurul kararlarını da iliştirerek.

Tabelayı asacak kişiler önceden keşif için gittiklerinde, karşılarına Ak Parti Kocaeli İl Başkan Yardımcısı İshak Yıldırım ve partililer çıkarak tabelayı indirtmeyeceklerini söyleyerek tehdit etmişler.

“Macit Haldız’da ifadeye çağrılmalı”

Daha sonra ben binanın önüne geldiğimde, daha aracın kapısını açmadan, Macit Haldız’ın çalışanı ve yeğeni Hüseyin Haldız, küfür ederek boğazımı sıkarak seni öldüreceğim diyerek saldırıda bulundu. Orada bulunanların engeli ile kapıyı kapatarak polislerin bulunduğu yere aracımı park ettim. Araçtan iner inmez pusu kurulmuş… Önce yine Macit Haldız’ın diğer çalışanı ve yeğeni ikinci Hüseyin Haldız, küfrederek bana saldırdı. Kafamdan ve alnımdan birkaç darbe aldım. Polisler araya girdi. Bu sefer Kenan Karslı ve birinci Hüseyin Haldız tekrar saldırıya geçtiler. Beş altı saldırıdan sonra polis araya girerek… Önce Hastaneden darp raporu alarak karakola, Bu üç eşkıya ve bunları azmettiren Macit Haldız dan şikayetçi oldum. Macit Haldız’ında Karakola getirilmesini komiserden talep ettim.

Yaklaşık bir buçuk-iki yıldan beri bu şahıslar hakkında en az 15-20 defa Kocaeli Cumhuriyet savcılığına şikayette bulunduğum halde sonuç bu!

“yasal yöneticisi olduğum binayı yönetiyorlar”

Devletin mahkeme kararını takmıyorlar. Savcıları takmıyorlar, benim güvenliğimi sağlamak için gelen polisin gözü önünde saldırıyorlar, darp ediyorlar. AKP nin destek ve baskısı ile kat maliklerinden zorla aidat toplayıp, yasa dışı bir şekilde yasal yöneticisi olduğum binayı yönetiyorlar. Ve 15 Temmuz gecesi İshak Yıldırım’la beraber FETÖ’cüleri sokmamak için ilk dakikalarda gelip koruduğum AKP liler, yöneticisi olduğum binanın önüne bile beni sokmuyor, saldırıyorlar!

İşte ülkenin getirildiği nokta burası, 31 Martta seçimleri kazanırlarsa ülkenin geleceğini düşünmek bile istemiyorum!

Ancak, bu eşkıyalara asla boyun eğmeyeceğim. Yasal haklarımı sonuna kadar kullanmaya devam edeceğim. Bu ülkeyi önce yedi düvele, sonra FETÖ darbecilerine teslim etmediğimiz gibi, AKP eşkıyalarına da asla teslim etmeyeceğiz!

Buradan Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’a sesleniyorum… Bunlar sizden cesaret alıyorlar… Ülkeyi bu duruma getirdiğiniz için mutlu musunuz? Sizi ve hepinizi önce Allaha, sonra millete havale ediyorum!

Buradan tüm vatandaşlarıma sesleniyorum, bir gün bu Eşkıyalar size de çökmeden sandıkta vicdanınıza danışarak oy veriniz!”

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Yandex.Metrica