İGF

İYİ Partili Doğan Murat Kılıç’tan Eski Bakan Ali Doğan’a Ziyaret

İYİ Parti Kahramanmaraş Onikişubat İlçe Başkanı Avukat Doğan Murat Kılıç, Kahramanmaraşlı siyasetçi, Devlet eski Bakanı Ali Doğan’ı ziyaret etti.

Tural ŞAHBAZLI (KAHRAMANMARAŞ İGFA)
Ziyaretle ilgili konuşn İYİ Parti Kahramanmaraş Onikişubat İlçe Başkanı Avukat Doğan Murat Kılıç, şehrin usta siyasetçilerinden bir dönem Kahramanmaraş siyasetine damga vurmuş ve halen adından saygıyla söz ettiren Kahramanmaraş’ta neredeyse dokunmadığı kimse kalmayan kıymetli büyükleri Devlet eski Bakanı Ali Doğan’la siyasete ve Kahramanmaraş’a dair sohbet etme fırsatı bulduklarını aktarırken, “Tam bir Kahramanmaraş sevdalısı olan Ali Doğan geçmişte memleketimiz adına yapmış olduğu hizmetlerden bahsetti.

O dönemki ülkenin olanak ve imkanlarını düşündüğümüzde böyle bir değere sahip olduğumuz için bir kez daha gururlandık. Sohbet esnasında vermiş olduğu bilgileri siyaset yaparken ki çalışma şeklini bizlere anlattığında müthiş bir donanıma sahip olduğunu gördüm. Ofisinde bizleri ağırlayan sayın Bakanımızın gözlerindeki memleket sevdası mütevaziliği hoş görüsü ve alçak gönüllülüğü benim için çok anlamlı olmakla beraber mevcut siyasilerimizin de örnek alması gereken bir durum olduğuna inanıyorum” diye konuştu. 

 

 

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Yandex.Metrica