İGF

İzmir Bergama’da Cumhuriyet Bayramı’na tüm halk davet edildi

Bergama Belediyesi, Cumhuriyet Bayramı Programı 28 Ekim 2021 tarihinde başlayacak. Resmi törenlerin ardından Sakiler müzik grubu sahne alacak. Bergama Belediye Başkanı Hakan Coştu, Cumhuriyet Bayramı kutlamalarına tüm halkı davet etti.

İZMİR(İGFA)- Bergama Belediyesi’nin 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı etkinlikleri, 28 Ekim 2021 Perşembe günü saat 13.00’de Hükümet Konağı önünde Atatürk Anıtı’na çelenk sunumu ile başlayacak. Aynı gün saat 19.30’de Mehmet Akif Ersoy Parkı’ndan Cumhuriyet Meydanı’na kadar devam edecek olan Fener Alayı ile devam edilecek.

Cumhuriyet Meydanı’nda saat 20.30’da ise son ayların hit grubu Bergamalı Sakiler sahne alacak. Gece yarısına kadar devam edecek olan ücretsiz Sakiler Konseri ile Bergama Cumhuriyet Coşkusu’nu yaşayacak. 29 Ekim 2021 Cuma günü Cumhuriyet Bayramı resmi kutlama programı saat 10.00’da 14 Eylül Stadyumu’nda başlayacak.

Cumhuriyet Bayramı kutlamalarından bir önce konuşan Bergama Belediye Başkanı Hakan Coştu, “7’den 70’e tüm hemşehrilerimi Cumhuriyet Bayramı Coşkusu’nu yaşamaya davet ediyorum” dedi. 

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Yandex.Metrica