İGF

İzmir’de “Köy Okulları Projesi” için İyikalpler35 Derneği, yardım gecesi düzenledi

İzmir’de kurulan İyikalpler35 Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, kuruluşunun birinci yıldönümünde köy okullarına destek amacıyla bir yardım gecesi düzenledi.

İZMİR(İGFA)- İyikalpler35 Derneği’nin düzenlediği törene Aydan Kahraman, Ozan Soyumert, İrem Kalelioğlu, Nezih Üçler ve Ömer Köroğlu sahne aldı. Çok sayıda seçkin davetlinin katıldığı gecenin sunumunu da Erdal Uluğ yaptı. Elde edilen geliri köy okullarına bağışlanacak etkinliğe sponsor olarak destek olan firmalara da plaket takdim edildi.

İzmir Gaziemir’de kurulan derneğin birinci yıl dönümünde köy okulları için yardım gecesi düzenlediklerini dile getiren İyikalpler35 Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Ali İligen, “İhtiyaç sahipleri insanlara yardımcı oluyoruz. Derneğimize başvuran vatandaşlarımıza yardım yapıyoruz. Afrika’da 14 su kuyusu açtık. Temiz içme suyuna ihtiyaç duyulan Çad’ın değişik bölgelerinde 14 su kuyusu açtık. On binlerce insanın temiz suya kavuşmasını görmek kelimelerle anlatılamayan bir duygu. Çalışmalarımız büyüyerek devam edecek” dedi. 

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Yandex.Metrica