Kültür-Sanat-Tarih

İzmit Belediye Başkanı Hürriyet, din görevlileri ile buluştu

İzmit Belediye Başkanı Hürriyet, din görevlileri ile buluştu … Hürriyet, “Camilerimizin, vatan ve aile sevgisinin, birlik ve beraberliğin, dostluk ve kardeşliğin, paylaşma ve dayanışmanın öğretildiği kutsal mekânlar olduğuna gönülden inanıyoruz” dedi. detaylar haberimizde…

İzmit Belediye Başkanı Hürriyet, din görevlileri ile buluştu

İZMİT(İGFA)- Camiler ve Din Görevlileri Haftası nedeniyle cami ve din görevlileriyle buluşan Başkan Hürriyet’in katıldığı programda Diyanet İşleri Şube Müdürü Nafiz Tiryakiol, Türk Diyanet Vakıf-Sen Kocaeli Şube Başkanı Mehmet Ali Karadaşlı, Belediye Başkan Yardımcısı Dilek Yalçın, Koordinatör Ozan Aksu, Muhtarlık işleri Müdürü Server Yıldırım, Muhtar Hizmet Masası Komisyon Üyeleri Ercan Umutlu, Halil İnciel ve İsmet Kanık ile cami ve din görevlileri de yer aldı.

Programda konuşan İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet, “Camilerimiz insanı manevi huzura kavuşturmanın yanında dini ve milli değerlerimizin, vatan ve aile sevgisinin, birlik ve beraberliğin, dostluk ve kardeşliğin, paylaşma ve dayanışmanın öğretildiği kutsal mekânlar olduğuna gönülden inanıyoruz. Bu anlayışa hizmeti de sonuna kadar destekliyoruz. Mevki ayrımı olmadan camilerimizin kapıları herkese her daim açık olmuş, gönül birliği kurulmasını sağlamıştır” dedi. 

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Yandex.Metrica