Ekonomi

İzmit Belediyesi 9 farklı alanda çalışma arkadaşları arıyor

İzmit Belediyesi geçici süreli istihdam edilmek üzere 9 farklı alanda yeni çalışma arkadaşları arıyor. Yeni iş ilanları belediyenin kariyer.izmit.bel.tr adlı internet adresinde yayınladı

9 farklı alanda çalışma arkadaşları arıyor … Başvuru formlarındaki adayların iş tanımı için aranan özellikler kısmında ‘İzmit’i çok seven’ ibaresinin de yer alması; belediyenin kent için özveri ile çalışacak çalışma arkadaşları aradığını gözler önüne serdi. detaylar haberimizde…

İzmit Belediyesi 9 farklı alanda çalışma arkadaşları arıyor

İzmit Belediyesi geçici süreli istihdam edilmek üzere 9 farklı alanda yeni çalışma arkadaşları arıyor. Yeni iş ilanları belediyenin kariyer.izmit.bel.tr adlı internet adresinde yayınladı.

İş tanımı için aranan özellikler kısmında ‘İzmit’i çok seven’ ibaresi

İzmit Belediyesi, farklı birimlerde görev almak üzere geçici süreli yeni çalışma arkadaşları arıyor. İşe alım süreçlerine sınav şartı getirerek liyakat anlayışı ile hareket eden İzmit Belediyesi’nin yeni iş ilanları kariyer.izmit.bel.tr adresinde yayınladı. Başvuru formlarındaki adayların iş tanımı için aranan özellikler kısmında ‘İzmit’i çok seven’ ibaresinin de yer alması, belediyenin kent için özveri ile çalışacak çalışma arkadaşları aradığını gözler önüne serdi.

Başvurularda ‘İZMİT’ şartı

İzmit Belediyesinin geçici süreli (5 ay 29 gün) olarak istihdam için yayınladığı başvurular arasında ‘Ahşap Kalıpçı’, ‘Beko Loder Operatörü’, ‘Boya Ustası’, ‘Ekskavatör Operatörü’, ‘Özel Güvenlik Görevlisi’, ‘Kaynak Ustası’, ‘Paletli Loder Operatörü’, ‘Marangoz Alımı’, ‘Soğuk Demirci Ustası’ yer aldı. Adaylar için aranan genel özellikler arasında İzmit sınırları içerisinde ikamet etmesi ve ilçe sınırları dışından gelen başvuruların değerlendirmeye alınmayacağı bilgisi de yer aldı.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı