Genel

İzmit Belediyesi Atık kumbarası sayısını 250’ye çıkardı

İzmit Belediyesi Atık kumbarası sayısını 250’ye çıkardı … Tekstil atıklarının geri dönüşüm ile yeni kazandırılması için çalışmalarını sürdüren İzmit Belediyesi; kent genelindeki tekstil kumbarası sayısını 250’ye yükseltti. detaylar haberimizde…

İzmit Belediyesi Atık kumbarası sayısını 250’ye çıkardı

Son bir ayda 250 ton atık tekstil geri dönüşüme kazandırıldı…

İzmit Belediyesinin kent genelinde atık tekstil kumbara sayısını 250 adete çıkartmasıyla İzmitliler geri dönüşüme son bir ayda yaklaşık 250 ton atık tekstil kazandırdı.

Tekstil atıklarının geri dönüşüm ile yeni kazandırılması için çalışmalarını sürdüren İzmit Belediyesi; kent genelindeki tekstil kumbarası sayısını 250’ye yükseltti. Vatandaşların bilinçli bir şekilde tekstil ürünlerini geri dönüşüme kazandırabilmesi adına kurulan kumbaralar ile son bir ayda yaklaşık 250 ton atık tekstil toplanmış oldu.

“İzmitliler Tekstili Geri Dönüşüme Kazandırdı”

Çevre Koruma ve Kontrol ekiplerinin düzenli olarak temizlik işleminden geçirdiği ve her geçen gün sayısını arttırdığı kumbaralar ile İzmitliler tekstil atıklarının geri dönüşüme kazandırılmasına büyük katkı sağlamış oldu. Kentin farklı noktalarındaki caddelere yerleştirilen kumbaralar vatandaşların istekleri doğrultusunda canlı renklere boyanarak kent estetiğine de katkı sağlıyor.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Yandex.Metrica