Genel

İzmit Belediyesi ücretsiz özel danışmanlık hizmeti veriyor

İzmit Belediyesi ücretsiz özel danışmanlık hizmeti veriyor … Aile Rehberlik Merkezinde çocuklar, aile içi ve sosyal çevresindeki ilişkilerindeki sorunların çözümüne ulaşma noktasında uzmanlardan yardım alabiliyorlar. detaylar haberimizde…

İzmit Belediyesi ücretsiz özel danışmanlık hizmeti veriyor

İzmit Belediyesi Aile Rehberlik Merkezi’nde çocuklara ve ebeveynlere özel danışmanlık hizmeti verilerek daha sağlıklı bir nesil yetiştirilmesi noktasında çalışmalar devam ediyor.

Uzman kadro…

Cephanelik bölgesindeki Kadın Sosyal Yaşam Merkezi içeresinde faaliyet gösteren İzmit Belediyesi Aile Rehberlik Merkezi’nde; iki uzman psikolog aile danışmanlığı, bireysel danışmanlık, çocuk psikolojisi danışmanlığı branşlarında hizmet veriyor. Aile Rehberlik Merkezi, bünyesinde sağlıklı nesiller yetiştirilmesi amacıyla çocuklarla özel olarak ilgileniliyor. Merkezde çocuklar, aile içi ve sosyal çevresindeki ilişkilerindeki sorunların çözümüne ulaşma noktasında uzmanlardan yardım alabiliyorlar.

Çocuklar için oyun terapisi hizmeti

İzmit Belediyesi Aile Rehberlik Merkezi bünyesindeki danışmanlıklara ilave olarak çocuklar için oyun terapisi; palyatif bakım hastaları ve yakınları için de Alikahya Yerleşkesinde psikolojik danışmanlık hizmeti de veriliyor. İzmit Belediyesi’nin bu ücretsiz hizmetinden yararlanmak isteyen İzmit sınırları içinde yaşayan vatandaşlar 3315400 ve 31800002213 numaralı telefondan randevu alabilirler.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Yandex.Metrica