Genel

İzmit Belediyesinden personeli hakkında suç duyurusu

İzmit Belediyesinden personeli hakkında suç duyurusu … Açıklamada, “Mustafa Kabak’ın mahiyetindeki personellerin yerine imza föylerine imza attığı ve sahte imzaların tespit edilmesinden ötürü belediyemizce başlatılan soruşturma tamamlanmıştır” denildi. detaylar haberimizde…

İzmit Belediyesinden personeli hakkında suç duyurusu

İzmit Belediyesi Bekaş personeli Kabak hakkında suç duyurusunda bulundu

BEKAŞ PERSONELİ VE MUHTAR MUSTAFA KABAK

İzmit Belediyesi’nden yapılan açıklamada; “İzmit kamuoyunun bilgiyi ilk elden alması gerektiğine inandığımız ve bazı kesimlerin sürekli olarak kamuoyunu yanlış bilgilendirmesinden dolayı kamuoyuna zorunlu bir duyurudur. İzmit Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü’nde Bekaş personeli olarak çalışan ve aynı zamanda Kocatepe Mahallesi Muhtarı olan Mustafa Kabak’ın mahiyetindeki personellerin yerine imza föylerine imza attığı ve sahte imzaların tespit edilmesinden ötürü belediyemizce başlatılan soruşturma tamamlanmıştır. Müfettiş incelemesi sonucunda alınan kararlara göre; Mustafa Kabak’ın Bekaş disiplin kuruluna gönderilmesi, ayrıca Türk Ceza Kanunu uyarınca hakkında yasal işlem başlatılması gerektiği belirtilmiştir.

“İMZADA SAHTECİLİK YAPTIĞI İDDİASIYLA MUSTAFA KABAK HAKKINDA KOCAELİ CUMHURİYET SAVCILIĞI’NA SUÇ DUYURUSU YAPILMIŞTIR”

İzmit Belediyesi olarak müfettiş incelemesi ve müfettiş raporu sonucu, personellerin çalışıp çalışmadığını gösteren ve maaşların buna göre düzenlendiği imza föylerinde personellerin yerine sahte imza atarak evrakta ve imzada sahtecilik yaptığı iddia edilen Mustafa Kabak hakkında Kocaeli Cumhuriyet Savcılığı’na suç duyurusu yapılmıştır. Vatandaşlarımızın yanlış bilgilendirilmemesi ve herhangi bir algının ortaya çıkmaması için yapılan zorunlu bir açıklamadır. Saygılarımızla” ifadeleri yer aldı.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Yandex.Metrica