Kültür-Sanat-Tarih

İzmit Belediyesinin Büyükada turunda kadınlar ve çocuklar gönüllerince eğlendi

İzmit Belediyesinin Büyükada turunda kadınlar ve çocuklar gönüllerince eğlendi

İzmit Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü organizasyonuyla yüzlerce kadın Büyükada turu ile keyifli bir gün geçirdi

İzmit Belediyesinin Büyükada turunda çocuklar
İzmit Belediyesinin Büyükada turunda çocuklar

İzmit Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü organizasyonunda düzenlenen Büyükada gezisiyle kadınlar ve çocuklar keyifli bir günü geride bıraktı. Havaların ısınmasıyla birlikte açık hava etkinliklerini arttıran İzmit Belediyesi, 450 kişilik grup için Büyükada gezisi düzenledi. Programa ÇYDD, İZGİM atölye sorumluları, girişimci kadınlar ile mikro kredi hizmetinden yararlanan kadınlar, İZMEK, Çınar Kadın Kooperatifi, İzmit Kadın Meclisi, Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğü desteklerinden faydalanan vatandaşlar ve engelli bireyler katılım sağladı.

Başkan Hürriyet Büyükada turunda kadınlar ve çocukları sevindirdi
Başkan Hürriyet Büyükada turunda kadınlar ve çocukları sevindirdi

KEYİFLİ BİR GÜNÜ GERİDE BIRAKTILAR

Sabah saatlerinde İzmit Marina vapur iskelesinde buluşan kadınlar yol boyunca şarkılar söyleyip, dans ederek gönüllerince eğlendi. Büyükada turu ile havası değişen vatandaşlar serbest zaman geçirerek adayı keşfetti. Özellikle Büyükada’ya ilk defa giden vatandaşlar geziden duydukları memnuniyeti dile getirdi. Kadınlar ve çocuklar keyifli bir günü geride bırakırken bu güzel organizasyonda emeği geçen Av. Fatma Kaplan Hürriyet ve ekibine teşekkür ettiler.

KADINLARI BAŞKAN HÜRRİYET KARŞILADI

İzmit Belediyesinin Büyükada turunda kadınlar ve çocuklar
İzmit Belediyesinin Büyükada turunda kadınlar ve çocuklar

Kalabalığı dönüşte İzmit Marina vapur iskelesinde İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet karşıladı. Başkan Hürriyet, “Çok güzel bir görüntü. Tüm gün vakit buldukça videolarınızı izledim, gönderilerinize baktım. Belli ki çok eğlenmişsiniz. Pandemiden sonra ufacık da olsa yüzleri güldürebildiysek ne mutlu bize. Sizin imkanlarınızla size hizmet ediyoruz. Sizin için daha fazla çalışmaya devam edeceğiz. Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğümüz bütün kadınlarımızın daha huzurlu, daha güzel, daha dayanışma içinde olabilmeleri için çalışmalarını sürdürecekler. Daha güzel sosyal proje ve etkinliklerle yine sizleri bir araya getirecekler. İnşallah bütün günleriniz böyle güzel olsun. En kötü gününüz böyle olsun” dedi.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Yandex.Metrica