Siyaset

İzmit Belediyesi’nin ‘hizmet masası’ sahaya indi

İzmit Belediyesi’nin ‘hizmet masası’ sahaya indi … İzmit Belediyesinde, esnafın sorunlarını dinleyecek olan STK ve Esnaf Masası, vakit kaybetmeden sokağa inerek esnaflarla bir araya gelmeye başladı. detaylar haberimizde…

İzmit Belediyesi’nin ‘hizmet masası’ sahaya indi

STK ve Esnaf Hizmet Masası sahaya inmeye başladı
STK ve Esnaf Hizmet Masası sahaya inmeye başladı

KOCAELİ (İGFA)  – İzmit Belediyesi ile ilçedeki tüm Sivil Toplum Kuruluşları (STK), dernekler, meslek odaları ve İzmit esnafı arasındaki iletişimi güçlendirecek, esnafın sorunlarını dinleyecek olan STK ve Esnaf Masası, vakit kaybetmeden sokağa inerek esnaflarla bir araya gelmeye başladı.

Cem Serhat Dayanç, Eray Bodur, Birol Sağlam ve Nurullah Özer’den oluşan heyet, ilk iş olarak İzmit Belediyesi Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü ve Good4Trust işbirliğiyle yürütülen İzmit Çarşısı projesi kapsamında Cumhuriyet Parkı’nda düzenlenen İyilik Şenliği etkinliğine katıldı.

Burada stant açan esnaflarla tek tek bir araya gelen heyet, hem çalışmalar hakkında bilgi aldı hem de talep ve önerileri dinledi. Belediye ile STK’lar ve esnaf arasında koordinasyonu sağlamak adına oluşturulan STK ve Esnaf Hizmet Masası, ilçenin farklı noktalarında çalışmalarına yoğun bir şekilde devam edecek.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Yandex.Metrica