Genel

İzmit caddeleri koronavirüse karşı dezenfekte ediliyor

İzmit Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri; tazyikli, köpüklü ve ilaçlı su kullanarak dezenfekte işlemlerini gerçekleştiriyor

İzmit caddeleri koronavirüse karşı dezenfekte ediliyor … “Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri 7 gün 24 saat boyunca dezenfekte işlemlerine devam ederek caddeleri ve sokakları sağlık koşullarına uygun hale getiriyor…” detaylar haberimizde…

İzmit caddeleri koronavirüse karşı dezenfekte ediliyor

Koronavirüs sürecinin ülkemizde ilk görülmesinin ardından İzmit Belediyesi ekipleri tarafından başlayan cadde ve sokaklarda dezenfekte işlemleri; yeni normalleşme sürecine girilmesiyle de hız kesmeden 7 gün 24 saat boyunca devam ediyor.

7 gün 24 saat dezenfekte

Koronavirüs sürecinin ülkemizde ilk görüldüğü Mart ayında İzmit Belediyesi ekipleri tarafından başlayan cadde ve sokaklarda dezenfekte işlemleri kent merkezinde ve kırsal kesimlerde hız kesmeden devam ediyor. Yeni normalleşme sürecine girilen bugünlerde İzmit Belediyesi tedbiri elden bırakmazken Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri 7 gün 24 saat boyunca dezenfekte işlemlerine devam ederek caddeleri ve sokakları sağlık koşullarına uygun hale getiriyor.

İzmit Belediyesi tedbiri elden bırakmıyor

Salgının azalması ve bir çok kısıtlamanın kaldırılmasına rağmen tedbiri elden bırakmayan İzmit Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri; tazyikli, köpüklü ve ilaçlı su kullanarak dezenfekte işlemlerini gerçekleştiriyor. Bugüne kadar İzmit’in tüm mahallelerinde defalarca dezenfekte işlemi gerçekleştiren ekipler; koronavirüs Türkiye’yi ve İzmit’i tamamen terk eden kadar çalışmalarına aralıksız şekilde devam edecek.

Kırsalda ve merkezde hummalı çalışma

Sokağa çıkma yasağı sürelerinde de çalışmalara devam eden ekipler iki gruba ayrılarak köylerde ve merkez mahallelerde dezenfekte çalışmaları gerçekleştirildi. Son olarak Arpalık İhsaniye, Kısalar, Kadriye, Düğmeciler, Mecidiye, Kulfallı, Güvecinlik, Yassıbağ, Çubuklu Osmaniye, Orhaniye gibi köylerin yanı sıra Yenişehir, Hacıhızır, Yeşilova gibi mahallerde yer alan cadde ve sokaklar hummalı bir çalışmayla dezenfekte edildi.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Yandex.Metrica