Kültür-Sanat-Tarih

İzmit Çocuk Parkı’nda çocukluk anıları

İzmit Çocuk Parkı’nda çocukluk anıları … İzmit Belediyesinin ukdesinde bulunan ve yenileme projesi tamamlanan Cumhuriyet Parkı için fikir alışverişi yapıldı. detaylar haberimizde…

İZMİT(İGFA)-  İzmit kentinin yerlileri ile bir araya gelen İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet ve İzmit Kent Konseyi Başkanı Hüseyin Erol, Cumhuriyet Çocuk Parkı Aile Çay Bahçesi’nde kahvaltı etti. 

İzmit Belediyesinin ukdesinde bulunan ve yenileme projesi tamamlanan Cumhuriyet Parkı için fikir alışverişi yapıldı. Başkan Hürriyet, İzmit’in gerçek çınarlarının fikirleri doğrultusunda yenilenecek olan Cumhuriyet Parkı’nda İzmitlilerin eski fotoğraflarından oluşan bir sergi oluşturacaklarını ifade etti. 

Programa İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet, İzmit Kent Konseyi Başkanı Hüseyin Erol ve yönetimi, İzmit Belediye Başkan Yardımcıları Cem Güler ve Emirşah Torun, Koordinatörler Yaşar Kardaş, Hakan Yalçın ve Ozan Aksu, Basın Danışmanı Cem Şakoğlu, birim müdürleri, Tepecik Mahalle Muhtarı Güngör Saner, Hacı Hasan Mahalle Muhtarı Ömer Uzun, İzmit Muhtarlar Derneği Başkanı ve Veliahmet Mahalle Muhtarı Kadir Kızıl, Hacıhızır Mahalle Muhtarı Lütfi Bodur, Çukurbağ Mahalle Muhtarı Yaşar Tüzer, Terzibayırı Mahalle Muhtarı Cengiz Kurtuluş, Kemalpaşa Mahalle Muhtarı Engin Çevrim, Cedit Mahalle Muhtarı Nabi Keskin katıldı.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Yandex.Metrica