Kültür-Sanat-Tarih

İzmit kadınlarından yeni sezon kreasyonu

İzmit kadınlarından yeni sezon kreasyonu … İzmit Çınar Kadın Kooperatifi Dikim Evi’nin usta elleri, ünlü tasarımcı Özlem Süer’in ekim ayında lansmanını yapacağı yeni sezon kreasyonu için hazırlıklarına devam ediyor. detaylar haberimizde…

İzmit kadınlarından yeni sezon kreasyonu

 
Yaptıkları çalışmalar ve diktikleri ürünlerle dikkatleri üzerine çeken İzmit Çınar Kadın Kooperatifi Dikim Evi Atölyesi’nin yetkilileri geçtiğimiz günlerde ünlü tasarımcı Özlem Süer’in İstanbul’daki atölyesine davet edilmişti. Kadınların iş ve sosyal hayatına katkıda bulunmak adına her meslek grubunda kadının yerinin ve öneminin altını çizen İzmit Belediyesi, dikim atölyesiyle de farklılığını gözler önüne sermeye devam ediyor.

ETKİLEYİCİ TASARIMLAR

 
Yeni sezonda moda olması beklenen ve ekim ayında lansmanı yapılacak olan kreasyonlar için üretim heyecanına ortak olan İzmit Çınar Kadın Kooperatifi Dikim Evi çalışanları, etkileyici tasarımlar hazırlıyor. İzmit Çınar Kadın Kooperatifi Dikim Evi’nin üretken kadınları, ünlü tasarımcı Özlem Süer’in yeni sezon lansmanı öncesinde aralıksız çalışıyor.
Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Yandex.Metrica