Genel

İzmit’in farklı noktalarına İzmit Belediyesi dezenfektan otomatı yerleştirdi

İzmit’in farklı noktalarına İzmit Belediyesi dezenfektan otomatı yerleştirdi … İzmit Belediyesi vatandaşların yoğun olarak bulunduğu noktalarda; el dezenfektanlarını yerleştirerek el temizliği konusunda hatırlatıcı bir etkeni vatandaşın hizmetine sundu. detaylar haberimizde…

İzmit’in farklı noktalarına İzmit Belediyesi dezenfektan otomatı yerleştirdi

İzmit Belediyesi Coronavirüsün yayılmaması adına gerçekleştirdiği çalışmalar kapsamında kentin farklı noktalarına el dezenfektanı yerleştirdi.

“Evinde Kal İzmit”

Tüm dünyayı olduğu gibi ülkemizi de etkileyen Coronavirüse karşı bir çok uygulamayı ve çalışmayı hayata geçiren İzmit Belediyesi önlemlerini almaya devam ediyor. Halkın sağlığından başka bir şey düşünülmeyen bugünlerde İzmit Belediyesi ekipleri “Sağlık Elimizde”, Hayat Evet Sığar”, “Evinde Kal İzmit” sloganları ile kentin farklı noktalarına el dezenfektanı otomatları yerleştirildi.

“El temizliği çok önemli”

El temizliğinin Coronavirüse yakalanmama konusunda en önemli etkenlerin başında gelirken bu doğrultuda İzmit Belediyesi vatandaşların yoğun olarak bulunduğu noktalarda el dezenfektanlarını yerleştirerek el temizliği konusunda hatırlatıcı bir etkeni vatandaşın hizmetine sundu. Kentin çeşitli noktalarına yerleştirilen el dezenfektan otomatları belirli periyotlarla kontrol edilecek ve sayıları kent genelinden arttırılacak.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Yandex.Metrica