Genel

İzmitli güreşçi Seçkin Duman Bursa’da şampiyon oldu

İzmitli güreşçi Seçkin Duman Bursa’da şampiyon oldu … İzmit’e dönen güreşçiler, Bursa’da düzenlenen 59. Nilüfer Çalı Geleneksel Yağlı Güreşleri’nden de madalya ve kupayla döndü. detaylar haberimizde…

İzmitli güreşçi Seçkin Duman Bursa’da şampiyon oldu

İzmit Belediyesporlu güreşçi Seçkin Duman, Bursa’da düzenlenen 59. Nilüfer Çalı Geleneksel Yağlı Güreşleri’nde Küçük Orta Büyük boy kategorisinde şampiyon oldu

MADALYA VE KUPAYLA DÖNDÜLER

İzmit Belediyespor Güreş Takımı, temmuz ayında düzenlenecek Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri öncesi katıldığı hazırlık turnuvalarında başarılı sonuçlar elde etmeye devam ediyor. Geçtiğimiz hafta Antalya’da katıldıkları turnuvadan iki üçüncülük alarak İzmit’e dönen güreşçiler, Bursa’da düzenlenen 59. Nilüfer Çalı Geleneksel Yağlı Güreşleri’nden de madalya ve kupayla döndü.

5 RAKİBİNİ YENDİ, ŞAMPİYON OLDU

İzmit Belediyespor’un güreşçileri, Bursa’da İzmit rüzgarı estirdi. Birçoğu çok genç olan sporcuların tümü çeyrek finale kadar yükseldi. Turnuvanın favorilerinden İzmit Belediyesporlu güreşçi Seçkin Duman ise rakiplerine şans tanımadı. Çayırda fırtına gibi esen Seçkin Duman 5 rakibinin de sırtını yere getirerek şampiyonluk kupasını kaldırdı.

“GÜZEL BİR TURNUVA GEÇİRDİK”

Kırkpınar Güreşleri öncesi iyi bir hazırlık turnuvası geçirdiklerini belirten antrenör Şener Sar, “Önce Antalya’da, şimdi de Bursa’da güzel bir turnuva geçirdik. Genç sporcularımız kendilerini geliştirmeye devam ediyor. Asıl hedefimiz olan Kırkpınar Güreşleri’nde başarılı sonuçlara imza atmak istiyoruz” şeklinde konuştu.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu