Genel

İzmitli müzisyenler bayram coşkusunu doyasıya yaşattı

İzmitli müzisyenler bayram coşkusunu doyasıya yaşattı … Düzenlenen etkinlikte seslendirilen şarkılarla güzel bir günü geride bırakan İzmitli vatandaşlar, düzenlenen program için başkan Hürriyet’e teşekkür etti. detaylar haberimizde…

İzmitli müzisyenler bayram coşkusunu doyasıya yaşattı

İzmitlilere moral vermek ve pandemiden olumsuz etkilenen yerel müzisyenlere destek olmak amacıyla İzmit Belediyesi tarafından düzenlenen online konserler 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’na ayrı bir renk kattı

19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nda gün boyunca düzenlediği etkinliklerle bayram coşkusunu kentin dört bir yanında doyasıya hissettiren İzmit Belediyesi, online konserlerle de bayrama ayrı bir hava kattı. Kocaeli Müzisyenleri Sahne ve Set Çalışanları Derneği ile İzmit Müzisyenler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’nin ortaklığında 35 müzisyenin katılımıyla gerçekleştirilen konser etkinliği, vatandaşları adeta dünden bugüne yolculuğuna çıkardı.

VATANDAŞLAR İLGİ GÖSTERDİ

İzmit Belediye Başkanı Av. Fatma Kaplan Hürriyet ve İzmit Belediyesinin facebook ve youtube hesaplarından saat 14.00’te yayınlanmaya başlayan ve yaklaşık 2 saat süren online konsere İzmitliler yoğun ilgi gösterdi. 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kapsamında düzenlenen etkinlikte seslendirilen şarkılarla güzel bir günü geride bırakan İzmitli vatandaşlar, düzenlenen program için başkan Hürriyet’e teşekkür etti.

KEYİFLİ DAKİKALAR YAŞATTILAR

Online konser etkinliği kapsamında sahne alan Rıdvan İşcan, İsmet Küçük, Hüseyin Bertan, Mehmet Çivi, Gökhan Saat, Nazmi Arslan, Okan Saat, Cemil Karaca, Gökhan İşcan, Arda Göbekçioğlu, Metin Yavuz, Nedim Samsa, Yetkin Kunter, Bülent Subaşı, Doğan Aktaş, Mertcan Doğu, Fatih Horoz, Yaşar Baytemur, Koray İsmail Kaptanoğlu, Orhan Meriç, Tahsin Keskin, Nurgül Gezer, Ruşen Abdullahoğlu, Murat Kumru ve Deniz Mafizer, sevilen şarkıları seslendirerek 19 Mayıs’ta vatandaşlara keyifli dakikalar yaşattı.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Yandex.Metrica