Genel

İzmit’te altyapı toplantısında büyükşehir var İSU yok

İzmit’te altyapı toplantısında büyükşehir var İSU yok

İzmit Belediyesi, Fethiye Caddesi ve Yan Yolları Yeniden Düzenlenmesi yapım işi için son aşamaya gelirken, caddenin altyapı işleri için düzenlenen koordinasyon toplantısı İSU Genel Müdürlüğü dışında, diğer kurumların tam katılımıyla yapıldı.

KOCAELİ(İGFA)- Belsa Ana Hizmet Binası 9. Katta bulunan Meclis Toplantı Salonunda, Fethiye Caddesi ve Yan Yolları Yeniden Düzenlenmesi Yapım işinin altyapı koordinasyon toplantısı gerçekleştirildi.  

İzmit Belediyesi tarafından ihalesi yapılan ve kısa süre içerisinde yapımına başlanacak olan Fethiye Caddesi altyapısı için yapılan toplantıya,  İSU dışında tüm altyapı kurumlarından temsilciler katıldı. Toplantıda SEDAŞ, İl Emniyet Müdürlüğü, TURKSAT A.Ş., Türk Telekom, Superonline, Vodafone, İZGAZ A.Ş, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Bilgi İşlem Müdürlüğü, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi AYKOME Şube Müdürlüğü, İzmit Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, İzmit Belediyesi Etüt Proje Müdürlüğü, İzmit Belediyesi AYKOME Birimi, İzmit Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ve yüklenici firma temsilcileri yer aldı.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Yandex.Metrica