Reklam Başlığı
İz Bırakanlar

Karakter bozuk olunca fuhuş ortamı çoktan hazır oluyormuş

Karakter bozuk olunca fuhuş ortamı çoktan hazır oluyormuş Burada söyledikleri Atatürk, Bayrak, Cumhuriyet ve vatan düşmanı Arap beslemesi 4 karaktersizin söylediği adi kelimeleri paylaşacağım. Karakter bozuk olunca fuhuş ortamı çoktan hazır oluyormuş detaylar haberimizde…

Karakter bozuk olunca fuhuş ortamı çoktan hazır oluyormuş

1. Örümcek kafalı örgüt beslemesi…

Seda Sayan’ın programına çıkan Sibel Üresin, İstanbul’da tek eşli kimse olmadığını savundu. Üresin, “Kocama arkadaşımı tavsiye ettim” dedi.

“Kocamın ikinci bir eş alması için müsaade ettim” sözleriyle daha önce tartışma yaratan Sibel Üresin, yine ilginç açıklamalarda bulundu.

‘İstanbul’da tek eşli kimse yok’

Beyaz TV‘de Seda Sayan’ın bugünkü (4 Temmuz 2012) konukları arasında yer alan Sibel Üresin, çok eşlilik konusunda kendisine yöneltilen eleştirilere: “Hiç çift eşli yaşayan yokmuş gibi davranıyorsunuz, size şaşırıyorum. Eğer ben sadece kendi ofisimde bana gelen çok eşlileri değerlendirecek olursam; ‘İstanbul’da tek eşli hiç yok’ diye net bir cümle kurabilirim” dedi.

‘Kocama arkadaşımı tavsiye ettim’

Kocasına ikinci bir eş alması için müsaade ettiğini belirten Üresin “Ben kocama bekâr arkadaşımı gösterdim. ‘Beğeniyorsan alabilirsin’ dedim. Ama o kabul etmedi. Kabul etseydi de boşanmazdım” diye konuştu.

2. Örümcek kafalı örgüt beslemesi…

Dinci Yazar Şenlikoğlu, sosyal medya aracılığı ile İstiklal Marşını dinsizlerin çıkardığını ve herkesin mecburiyetten durduğunu söyleyerek takipçilerine, “Ya şu İstiklal Marşı’nda saygı duruşunda durmak hiç hoşuma gitmiyor, zaten bestesi bir tuhaf, yetmezmiş gibi bir de ayakta dur, ne bu ya?

Zaten herkes mecburiyette duruyor… Saygı göstermek için illa ayakta mı durmak lazım

Ben de severim ama o beste ne, duruş ne. Oturduğumuz yerden dinlesek ne var?

O saygı dinsizlerin çıkardığı bir şey, kime saygı duruşunda bulunuyoruz öyle yaparak, bana onu söyle canım, ben anlayamıyorum” diye tweet attı.

3. Örümcek kafalı örgüt beslemesi…

Esra Elönü’nün “Eşcinseller, lezbiyenler diyorsun, bir taraftan da başörtüyle ilgili bir özgürlük çıktığında danıştay’ı tutuklayan bir CHP var” dedi ve “Bana hiç samimi gelmiyor. Benim Atatürk’ten nefret etme sebebim CHP’nin Kemalizm’e takılı algısıdır. Bir lideri sevebilirsiniz, ama buradan bir rant elde ederseniz kusura bakmayın ben CHP’nin hiçbir samimiyetine inanmam.” sözlerine, Ayça Şen “Herkes istediğinden nefret etme hakkına tabii ki sahiptir, ama Sevan (Nişanyan) bir şey dediğinde niçin ona laf ediliyor, ben de bunu anlamıyorum” dedi.

Didem Soydan ise “CHP’nin Atatürk’ten nefret ettirecek kadar güçlü bir propaganda yaptığını düşünmüyorum. O zaman AKP yüzünden dinden soğursun.” yorumunu getirirken, Elönü ise “Peygamberle Atatürk’ü lütfen kıyaslamayalım. İkisi kıyas edilebilecek şeyler değil” sözleriyle tepki gösterdi.

4. Örümcek kafalı örgüt beslemesi…

A Haber‘de yayınlanan Her Yöne 80 dk programında Nevruz’da “Türk bayrağı neden yoktu” tartışması ele alındı. Programında konuşan gazeteci Hilal Kaplan, Nevruz’da Diyarbakır’da Türk bayrağının olmadığının hatırlatılması üzerine Nevruz’un hiçbir zaman Milli Bayram olarak kutlanmadığını söyledi.

Ardından bir toplantıda Kürt bir okurunun sözlerini aktaran Kaplan, ”Dün bir konuşmadaydım ve Kürt bir okurum şöyle dedi: “Hilal Hanım, lütfen söyleyin, Türk Bayrağı yoktu diye üzülmesinler. O meydandaki 2 milyon kişinin her birinin cebinde Türk Bayrağı vardı. Biz de bu ülkenin vatandaşıyız” dedi. Belki artık Türk Bayrağı demeyi de tartışmamız lazım. Eğer herkesin aidiyet bağı hissedeceği bir sembolse eğer herkesin aidiyet bağı hissedeceği bir sembolse, Türkiye Bayrağı demeyi ben öneriyorum. Ya da Demirtaş’ın dediği gibi Devlet Bayrağı demeyi öneriyorum. Gelecek seneden itibaren belki bunu da göreceğiz Nevruz’larda.” dedi.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı