Siyaset

Karamollaoğlu Erdoğan görüşmesi öncesi hükümeti çok sert eleştirdi

Karamollaoğlu Erdoğan görüşmesi öncesi hükümeti çok sert eleştirdi Günümüzdeki milli meselelerin, siyasi malzeme haline getirildiğini belirten Karamollaoğlu, “MGK toplantılarında konuşulması gereken konular, parti programlarında konuşuluyor. Oysa Kıbrıs Barış Harekâtı’nda “tatile çıktığından” Ayşe’nin haberi bile yoktu. Şimdi aynı Ayşe Abla, tankın yanında sarma sarıyor” diye ifadelerde bulundu. Karamollaoğlu Erdoğan görüşmesi öncesi hükümeti çok sert eleştirdi detaylar haberimizde…

Karamollaoğlu Erdoğan görüşmesi öncesi hükümeti çok sert eleştirdi

Akşam saatlerinde kendi sosyal medya hesabından paylaştı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile yarın sürpriz bir görüşme yapacak olan Saadet Partisi (SP) Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, akşam saatlerinde kendi sosyal medya hesabından Afrin Harekatı’yla ilgili hükümeti çok sert bir dille eleştirdi.

“Benzin 6 lira olmuş, zamları konuşamıyoruz çünkü Afrin var”

Karamollaoğlu, “İktidar neyi konuşmaya kalksak Zeytin Dalı’nı bahane edip zeytinyağı gibi üste çıkmaya kalkıyor. Benzin 6 lira olmuş, zamları konuşamıyoruz çünkü Afrin var. Hukukun Üstünlüğü Endeksine göre Türkiye, 113 ülke içinde 101’inci sıraya gerilemiş ama adaleti konuşamıyoruz çünkü Afrin var” diye ifadelerde bulundu…

İşte Karamollaoğlu’nun sosyal medyadan paylaştığı açıklamalar;

“Milli meseleler, siyasi malzeme haline getirilmektedir”

“Maalesef günümüzde milli meseleler, siyasi malzeme haline getirilmektedir. Örneğin Afrin Harekâtı ile ilgili gelişmeler AK Parti’nin ilçe kongrelerinde ilan ediliyor.”

“Harekâtın ciddiyeti zedeleniyor”

“MGK toplantılarında konuşulması gereken konular, parti programlarında konuşuluyor. TV haberlerinde adeta magazin haberi verir gibi operasyon haberleri verilerek harekâtın ciddiyeti zedeleniyor.”

“Ayşe’nin haberi bile yoktu…”

“Oysa Kıbrıs Barış Harekâtı’nda “tatile çıktığından” Ayşe’nin haberi bile yoktu. Şimdi aynı Ayşe Abla, tankın yanında sarma sarıyor.”

“Futbol maçı değil vatan savunması yapıyoruz”

“İktidarıyla, muhalefetiyle, gazetesiyle, televizyonuyla herkesi ciddiyete davet ediyoruz. Futbol maçı değil vatan savunması yapıyoruz.”

“Afrin Harekatı milli bir meseledir…”

“Afrin Harekatı milli bir meseledir parti programlarında, ilçe kongrelerinde siyasi malzeme yapılamaz, yapılmamalıdır.”

“Afrin’i bahane ederek her türlü ülke problemini sümen altı etmenin yolu aranıyor”

“Ne yazıkki hükümet bu tavrıyla zeytin dalı operasyonunu, zeytinyağı operasyonuna çevirme çabasında. Afrin’i bahane ederek her türlü ülke problemini sümen altı etmenin yolu aranıyor.”

“Adaleti konuşamıyoruz çünkü Afrin var”

“Benzin 6 lira olmuş, zamları konuşamıyoruz çünkü Afrin var. Hukukun Üstünlüğü Endeksine göre Türkiye, 113 ülke içinde 101’inci sıraya gerilemiş ama adaleti konuşamıyoruz çünkü Afrin var.”

“1 Milyon taşeron kadroya alınacaktı ne oldu diye soramıyoruz, çünkü Afrin var”

“Hiçbir suçu, dosyası olmadığı halde işine iade edilmeyen binlerce KHK mağduru var ama konuşamıyoruz çünkü Afrin var. 1 Milyon taşeron kadroya alınacaktı ne oldu diye soramıyoruz, çünkü Afrin var.”

“Zeytin Dalı’nı bahane edip zeytinyağı gibi üste çıkmaya kalkıyor”

“İktidar neyi konuşmaya kalksak Zeytin Dalı’nı bahane edip zeytinyağı gibi üste çıkmaya kalkıyor.”

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Yandex.Metrica