Ekonomi

Karamürsel Belediyesinden kiracılarına müjde

Karamürsel Belediyesi, pandemi nedeniyle iş yerini kapatmak zorunda kalan kiracılarından 4 aylık kirayı almayacak

Karamürsel Belediyesinden kiracılarına müjdeKaramürsel Belediye Meclisi bugün gerçekleştirdiği toplantıda önemli bir karar aldı. Karamürsel Belediyesi’nin kiracılarını ilgilendiren bu karar, sevinçle karşılandı. detaylar haberimizde…

Karamürsel Belediyesinden kiracılarına müjde

Karamürsel Belediyesi, pandemi nedeniyle iş yerini kapatmak zorunda kalan kiracılarından 4 aylık kirayı almayacak

Karamürsel Belediye Başkanı İsmail Yıldırım başkanlığında bir araya gelen Karamürsel Belediye Meclisi bugün gerçekleştirdiği toplantıda önemli bir karar aldı. Karamürsel Belediyesi’nin kiracılarını ilgilendiren bu karar, sevinçle karşılandı. Belediyenin kiracıları kendilerini rahatlatan bu karardan ötürü başta belediye başkanı İsmail Yıldırım olmak üzere tüm meclis üyelerine teşekkür etti.

4 AY BOYUNCA

Karamürsel Belediye Meclisi, COVID-19 ile mücadele kapsamında iş yerlerini kapatmak zorunda kalan kiracılarından nisan ayından başlayarak temmuz da dahil olmak üzere 4 aylık kira bedelinin alınmamasını kararlaştırdı. Öte yandan iş yerlerini kapatmak zorunda kalmasalar da iş yapamayan kiracılar için de encümene yetki verildi. Belediye encümeni yapacağı çalışmayla nisan-temmuz arası 4 ay boyunca iş yapamayan kiracıları tespit edecek, bu kişilerden kira alınmayacak.

GAZOZ İKRAMI

Karamürsel Belediye Meclisi üyeleri toplantı sonrasında Karamürsel Gazozu içerek serinledi. Karamürsel’in düşman işgalinden kurtuluşunun 99. yıl dönümünde çok ses getiren bir lansmanla piyasaya sürülen Karamürsel Gazozu’nun tadına bir kez daha bakan meclis üyeleri, unutulmaya yüz tutmuş değerlerimizden birini daha canlandırdığı için başkan Yıldırım’a teşekkür etti.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Yandex.Metrica