Genel

KARBAFED yönetimi olağan toplantısını Çamçukur köyünde yaptı

KARBAFED yönetimi olağan toplantısını Çamçukur köyünde yaptı … Kalyoncu; “Yönetim kurulu olarak bundan sonraki süreçte Karamürsel, Gölcük ve Kartepe ilçelerimizde yaşayan hemşerilerimizin yaşadığı köy ve mahalle ziyaretlerini daha sıklıkla yapacağız” dedi. detaylar haberimizde…

KARBAFED yönetimi olağan toplantısını Çamçukur köyünde yaptı

İlçelerin mahallelerinde toplantılar…

Dopdolu gündemle başlayan toplantı yaklaşık üç saat sürdü. Daha sık aralıklarla Artvin kökenli köylerin ziyaret edileceği kararı oy birliği ile alındı. Karamürsel Artvinliler Derneği Başkanı Şaban Yamak; “Federasyon yönetimini ağırlamanın heyecanını yaşıyoruz. Sayın Başkan Mikail Kalyoncu ve Yönetim Kurulu üyelerinin teşrifleri bizleri son derece mutlu etmiştir. Hemşerilerimiz, KARBAFED Yönetiminin uygulamasından son derece mutlu oluyor, sorunlarına ortak olmasından ötürü“ dedi.

“Çalışmalarımızı eğitim odaklı yapacağız”

KARBAFED Başkanı Mikail Kalyoncu; “Bu ayki toplantımızı Karamürsel Artvinliler Derneğinde yapma kararı aldık. Yönetim kurulumuz, bundan sonraki süreçte Karamürsel, Gölcük ve Kartepe ilçelerimizde yaşayan hemşerilerimizin yaşadığı köy ve mahalle ziyaretlerini daha sıklıkla yapacağız. Çalışmalarımızı eğitim odaklı ve öğrencilerimize Burs verme gibi çalışmaları daha sıklıkla yapacağız. Başkan Şaban beye şükranlarımı sunuyorum, yönetiminin eksiksiz katılımızdan dolayı” diye konuştu.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Yandex.Metrica