Ekonomi

Karsan ödüle doymuyor

Türkiye otomotiv sanayinin önde gelen kuruluşlarından Karsan, üretim ve ihracatta elde ettiği başarıları ödüllerle taçlandırıyor.

İSTANBUL (İGFA) – Türkiye İşveren Sendikaları Konfederasyonu’nun (TİSK), 2014 yılından bu yana kurumların sosyal sorumluluk farkındalığını artırmak amacıyla, her sene farklı bir temayla düzenlediği ödül programı çerçevesince Karsan ödüle layık görüldü.

Karsan Pozitif & İletişim Portalı projesi de bu yıl “İşimizin Yarını” ana temasıyla gerçekleştirilen «Ortak Yarınlar» ödül programında İş, İş Kültürü ve İş Gücü Dönüşümü Kategorisi’nde ödül aldı. Konu hakkında açıklamalarda bulunan Karsan CEO’su Okan Baş, “Hem yurt içinde hem yurt dışında elde ettiğimiz başarıların temelinde, hep daha iyisi için çalışmayı ve yeni fikirlere açık olmayı esas alan iş kültürümüz yer alıyor. Tüm bu gerçeklerden yola çıkarak hazırladığımız projemizin layık görüldüğü ödül bizim için son derece kıymetli…Yolculuğumuza; Karsan’ı hedeflediği yarınlara taşıyacak en önemli gücün çalışma arkadaşlarımız olduğu bilinciyle ve ortak yarınların birlikte mümkün olduğu inancıyla devam edeceğiz.” dedi.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Yandex.Metrica