Kültür-Sanat-Tarih

Kartepe Belediyesi’nde Yönetim El Değiştirdi

Kartepe Belediyesi’nde Yönetim El Değiştirdi

Kartepe Belediye Başkanı Av. M. Mustafa Kocaman, koltuğunu yarım günlüğüne Köseköy Gençlik Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi misafirlerinden Dünya Güzeli Süslü’ye devretti

Özel Kalem Müdürlüğü koltuğuna Gurbet Gündoğan oturdu
Özel Kalem Müdürlüğü koltuğuna Gurbet Gündoğan oturdu

Kartepe Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü tarafından Engelliler Haftası dolayısıyla birçok etkinlik düzenlendi. Engellilerimizin kıymeti bir haftaya sığdırılamaz diye Kartepe Belediyesi yol boyunca engellilerin hayatlarına dikkat çekmek farkındalık oluşması amacıyla çeşitli organizasyonlara imza atıyor. Kartepe Belediye Başkanı Av. M. Mustafa Kocaman, belediye başkan yardımcıları ve müdürleri koltuklarını engelli bireylere devrederek muhteşem bir anı bıraktılar.

GÖREVLERİ DEVRETTİLER

Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü koltuğuna Rabia Demir oturdu
Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü koltuğuna Rabia Demir oturdu

Kartepe Belediye Başkanı Av. M. Mustafa Kocaman, başkanlık koltuğunu Köseköy Gençlik Eğitim Ve Rehabilitasyon Merkezi’nde kalan dünya güzeli Süslü’ye devretti. Başkan Kocaman “Engelli kardeşlerimiz bizler için her zaman özeldir. Bugün belediye başkan yardımcılarımız ve müdürlerimizle birlikte görevlerimizi kısa bir sürede olsa engelli kardeşlerimize devrettik. Bu sayede bir farkındalık oluşturmak istedik” ifadelerini kullandı.

YENİ BAŞKANA İLK ZİYARET

Kartepe Belediye Başkanlığı görevini devralan dünya güzeli Süslü’nün ilk misafirleri Kartepe Turizm Derneği Başkanı Kamil Öçbe ve yönetim kurulu üyeleri oldu. Ziyarette Dernek Başkanı Öçbe “Yeni başkanımızı tebrik etmeye geldik. Bu ziyarette başarılar dilerken isteklerimizi de dile getireceğiz. Sağolsun bizleri çok sıcak karşıladı. İnşallah kendisi için de hayırlı olur” dedi.

Yazı İşleri Müdürlüğü koltuğuna Yasemin Özçiçekçiler oturdu
Yazı İşleri Müdürlüğü koltuğuna Yasemin Özçiçekçiler oturdu

GÜZEL ANILAR OLUŞTU

Düzenlenen etkinliğe Suadiye Cemal Doğan Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürü Şahin Alım, Köseköy Gençlik Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürü Ayhan Özler, Müdür Yardımcısı Mekan Dalgıç ve eğitmenler ileride de katıldı. Engellilerin sabah başlayan mesaileri öğle saatine kadar devam etti. Bambaşka bir deneyim yaşayan özel bireyler unutulmaz, özel bir gün geçirdi.

TOPLU FOTOĞRAF ÇEKİLDİ

Engellilerin mesai bitiminde Kartepe Belediye Başkan Av. M. Mustafa Kocaman bazı birimleri gezerek engellilerle ve belediye personeliyle bir araya gelerek sohbet ettiler. Mesai bitimi sonunda Başkan Kocaman’lık toplu fotoğraf çekildiler.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Yandex.Metrica