Genel

Kartepe’de Bahçeler Çiçek Açacak

Kartepe’de Bahçeler Çiçek Açacak … Karatepe’nin doğal güzellikleri arasında bulunan bahçelerin düzenlenmesi, çeşitli bitkilerle süslenmesi ve yaratıcı fikirlerin desteklenmesi amacıyla projeye start verildi. detaylar haberimizde…

Kartepe’de Bahçeler Çiçek Açacak

 Kartepe’nin En Güzel Bahçeleri Açığa Çıkıyor

Kartepe Belediye Başkanı Av. M. Mustafa Kocaman’ın seçim beyannamesindeki projeleri arasında yer alan “Kartepe’de her bahçe çiçek açacak” sloganıyla planlanan Güzel Bahçe projesinin ilk adımı atıldı. Yeşiliyle, doğal güzellikleri ile marka haline gelen Kartepe ilçesindeki görsel zenginliğin ve yaratıcılığın desteklenmesi için hayata geçirilen projede benim bahçem çok güzel diyen Kartepeliler 04 Haziran 2021 Cuma gününe kadar katılım sağlayabilirler.

EN GÜZEL BAHÇE BENİM BAHÇEM

Karatepe’nin doğal güzellikleri arasında bulunan bahçelerin düzenlenmesi, çeşitli bitkilerle süslenmesi ve yaratıcı fikirlerin desteklenmesi amacıyla projeye start verildi. Benim bahçem çok güzel diyenler, bahçelerinin fotoğraflarını çekerek belediyenin 0 549 373 60 14 numaralı whatsapp veya Bip hattından 04 Haziran 2021 Cuma gününe kadar gönderebilirler.

HER BAHÇE ÇİÇEK AÇACAK

Bunun bir yarışma olmadığını, bireysel bahçe bakımlarını özendirici bir destek projesi olduğunu belirten Kartepe Belediye Başkanı M. Mustafa Kocaman, “Amacımız kendi imkanlarıyla, amatörce bahçelerini ekip, biçen, güzelleştirmek için çabalayan hemşehrilerimizi desteklemek, motive etmek ve katkı sağlamak. Herkesin kendi bahçesine emek harcaması Kartepe’nin güzelliğine güzellik katacaktır. Bahçesinin güzelliğine güvenen veya daha da güzelleştirmek isteyen hemşehrilerim süre sonuna kadar fotoğraflarını bize ulaştırsınlar. Başvuran her hemşehrimize ayrım yapmaksızın, bahçelerini daha da güzelleştirebilecekleri mevsimlik, saksılı Çalı, yayılıcı ve meyve kategorisinde toplam 19 kalem bitki ve fide paketi hediye edeceğiz. Bahçe bitkileri desteğinden faydalanmak isteyen hemşehrilerimin 04 Haziran 2021 Cuma gününe kadar fotoğraflarını ulaştırmaları yeterlidir” dedi.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Yandex.Metrica