İGF

Kayseri Kocasinan’da alternatif yol hamlesi

Kayseri’de Kocasinan Belediyesi TOKİ 1, Oto Servisçiler Sitesi ve Şeker Mahallesi’ne yeni bir ulaşım aksı kazandırılıyor.

KAYSERİ (İGFA) – Kocasinan Belediyesi bünyesindeki Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, ilçede alternatif ulaşım imkanı için farklı mahallelerde eşzamanlı olarak çalışıyor. Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, yenilenmesi gereken yollar ile yeni yapılmakta olan yolların çalışmalarının kesintisiz devam ettiğini söyledi. 2021 yılında yeni bir ulaşım aksını Kayseri’ye kazandıracaklarını belirten Başkan Çolakbayrakdar, “Vatandaşlarımızın daha konforlu bir Kocasinan’da yaşamalarını sağlamak için çalışmalarımızı titizlikle yürütüyoruz. Yeni yol, ciddi manada trafiği rahatlatarak, vatandaşlarımıza daha konforlu ulaşım imkanı sunacak. Yapılan çalışmaların şimdiden hayırlı olmasını diliyorum. Her şey Kayseri ve Kocasinan’da yaşayan vatandaşlarımızın huzuru ve mutluluğu içindir” dedi.

Bu arada Kocasinan Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, TOKİ 1, Oto Servisçiler Sitesi ve Şeker Mahallesi’ne alternatif yol yapım çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Uzunluğu 400 metre ve genişliği 20 metre olan alternatif yola şimdilik 12 bin 256 ton dolgu malzeme serimi yapıldı.

Daha Fazla Göster
Başa dön tuşu
Yandex.Metrica